💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aşkım ben de yaşadım aynı yollardan geçtim yumurtlamadığım aylar da oldu taaaa 20 li günlerden sonra yumurtlama olduğum adetin çok geciktiği zamanlarım da oldu. Ama hep dua ettim hiç isyan etmedim inanıyorum bir gün olacak dedim. Veren de O. Alan da O. Ol diyen de O. Olduran da O. Oldurmayan da O. Hayrı bilen de O. Şerri bilen de O. Hala bize nasip etmiyorsa vardır bir bildiği. Nasip ettiğinde de var bir bildiği. En güzelini O bilir. İnşallah sana da bana da buradaki herkese de hayırlısı ile sağlıkla nasip eder birtanem. İçini ferah tut olur mu
Bugün adet oldum bu yazdığın yazdı umut oldu bana kuzum herşeyden ümidimi kesmiştim 😢

Tamam canım dediğin gibi yapayım. Benimki dikenleri görünce içmem dedi ama böyle oluyormuş deyince mecbur kabul etti. Bakalım önümüzdeki maçlarda göreceğiz randıman alıp alamadığımızı 😅
Sende içebilirsin bu arada ama ben içemiyorum bunu ağır geldi çakşır daha iyiydi 😊

@Afratafrac sen de testime bakar misin? Bu testin uzmani sensin ne de olsa☺️ aslinda cok guveniyorum bu teste ama daha once uc gunden once pozitif gormedigim icin suan adetime 6 gun varken boyle cikardi yanlis olma ihtimali var mi🥹
Canım bat a kaç var ? Ve testin markasını yazar MSI’ın . Tebrik ederim sağlıkla al kucağına 🤲🏻

Merhaba hamilelik planliyoruz bu ayi da degerlendirdim pcosluyum sogan kuru yaptim adetim yarin normalde kasik agrimi ona yoruyorum icimden kahverengi garip bisey dustu iyi bisey mi korkmalimiyim basina gelen varmi

X