💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

6 gun var ve şuan şoktayim asla bir sey cikmaz en azindan test yapma hevesimi alayim uc gun kala yaparim tekrar diye yaptim ve hemen ikinci cizgi cikti. Ayrica diger hamileligimde uc gun kala asiri silikle ogrenmistim. Bu teste cok guveniyorum ama o kadar inanamadimki testte mi sorun var diye dusunuyorum
Yaa o kadar mutlu oldu ki canım benim 😍 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşAllah 😍🤲🏻 Senle hikayelerimiz aynı olduğu için iyice umutlandım🥹

Ya kuzum gec uyandim duruma. Buna da kaydetmeye baslamis bulundum😄😄 uygulama olarak femometeri seviyorum aslinda ama ates konusunu ff appta da anlayamayabilirim. Cunku konuya yabanciyim henüz. Insallah cok da iyi ogrenmeden bu islerden yakami kurtaririm ya. Valla sıkıldım artik yeni biseyler ogrenmekten🤣🤣
İnşAllah yeni bir şeyler öğrenmeye vaktin olmadan hamile kalırsın😍

Eklentiler

• IMG_20230919_211110.jpg
    IMG_20230919_211110.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 47
Hahahaah doğru canım doğru hatta önemli olan o dikenliler sapları atabilirsin diğer otlardan da suyu kaynat önce sonra 2 tatlı kaşığı at içine 10 dk demlensin süzüp ver canım çay süzgeçi ile falan 😅😅
Ay dikenler bi avuç azıcık. Saplar o kadar çok ki. Keşke yararlı kısmı sapı olsaymış. Tamam canım sağol dediğin gibi yapayım 😍

Hemen hamiş sembolünü koyuyorum kuzuumm sağlıkla artın inşallah 🧿🙏🥰🤰❤️
Amin inşallah ❤️
Maşallah kuzum benimmmmmm kaç çıktı değerin🥰🥰🥰
14 perde daha çok minigizzz 🤭🥰
Gözün aydın canımm darısı bize 😍😍 sağlıkla kucağına al bebişini inşallah 🙏🏻🥰
Aminnnn darısı isteyen herkese ❤️
Maşallah inşallah güzel ilerler sağlıklı şekilde canım 🤲
İnşallah canım ❤️

X