💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah canım benim

Kızlar bi bakabilirmisiniz? Adet tarihim dündü dün 2.idrarla 1 tane yapmıştım negatifti.bugun sabah idrariyla yine yapayim dedim baktım çizgi cikmadi yoktur dedim sanırım regl olucam artık diye düşündüm attim kenara.2 saat sonra atmak için elime aldigimda baktım tekrar durum bu şekilde.tabi kuruma çizgisi mi anlayamadım 2 3 gün sonra tekrarlamayı dusunuyorum. Fikirlerinizi bekliyorum kızlar.

Kızlar günaydıın. Normalde benim dün adet olmam gerekiyordu ama geçen ay gecikmişti 45. Gün falan olmuştum. Şimdide 4-5 gündür özellikle sabahları resmen yumurtlama akıntım var. Ovülasyon testimde yok acaba geç mi yumurtladım

Canım test dağılmış tekrarla istersen

test artımed ise ben de bundan yaptım, ertesi gün aynı böyle çizgi vardı. bundan önce 2 test daha yapmıştım, onlarda da bekleyince buna benzer çizgi çıktı ama benimkiler 10 saatten sonra çıktı. reglim düzensiz, yumurtlamaya göre yapmıştım ama henüz bir şey yok bende.

sizin 2 saatte çıktıysa bilemiyorum belki olabilir mi :) yine de tekrar yapmanız lazım, sabah ilk idrarla tekrar yapın bence. inşallah vardırr <3

İnşallah çok teşekkür ederim öyle yapicam 3 gün sonra bakıcam artik

Bu test beni geçen ay yaniltti canim kurumadir o ilk 10.dk. önemli, ama henüz adet olmamissim sans var

Bu test beni geçen ay yaniltti canim kurumadir o ilk 10.dk. önemli, ama henüz adet olmamissim sans var
Evet benimde ümidim henüz olmadım belirtiler var ama bilemiyorum tabi psikolojikde olabiliyor.kismet artık.rabbim tüm isteyenlere nasip etsin insallah

Ha pardon özür dilerim yanlış oldu ağrı kesiciyi çok tavsiye etmiyorlar gebelik şüphesi olana. Onu demek istemiştim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…