💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kız zaten ilk kez 6. gün rahme ulaşıyor bazı kişilerde 7. gün ulaşıyor yumoşlar. Hangi ara ne salacak. Üstelik yerleşme aşaması da bazılarında uzun sürebiliyormuş ve beta salımı da kişiden kişiye değişebiliyor. Burada çatlamadan sonra ilk kez 11-12. gün pozitif görenler oldu.
Ayy ne bileyim aldım senin satıcıdan freely stokladım eve pusuda bekliyorum resmen dün dedim belki gölge falan bişiler olur ama kuruma çizgisi bile çıkarmadı helal olsun 😂😂😂

C çizgisinin bu kadar silik olması normal mi aşkolar az önce yaptım t hemen çıktı ilk defa bu kadar pik görmüş oldum. Test bozuk değilse melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac diğer canlarım

Eklentiler

• IMG_8739.jpeg
    IMG_8739.jpeg
    113,5 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_8740.jpeg
    IMG_8740.jpeg
    51 KB · Görüntüleme: 91
22 si adet gunum bebegım,benım luteal 10,11 gun oldugu ıcın esas carsamba onemlı ama yarında yapacam,olmazsa omeqa Q10 alacam bıdakı aya.bu vıtamınler yuzunden obez olacam ya resmen :KK70: aşırı ıstahımı acıyor benım vıtamınler :KK70:
Kız ben bir iki kilo aldım ondan mı acabaaaa

Kız ben bir iki kilo aldım ondan mı acabaaaa
Oo ben 5,6 kılo aldım bebegım bu surecte,senınkı ıyı bır ıkı kıloyla atlattıysan😊vıtamın duzenlı ıcınce asırı kılo yapıyo emınım buna,bugun eşim bıle dedı noldu sana hiç acıkmazdın dıye🤣kuş kadar yıyen ben doymuyorum resmen.iştah açıyor ama katlancaz mecburen napalım

C çizgisinin bu kadar silik olması normal mi aşkolar az önce yaptım t hemen çıktı ilk defa bu kadar pik görmüş oldum. Test bozuk değilse melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac diğer canlarım
Biraz daha karanlıkta çekseydin ya. İyice kör olurduk 😂

Ben bu innovitayı sevemedim ya. Çok da bilgim yok ama melisamız bilgili.

Evde hcg testi bulunca duramadım, hayır ikinci çizgi zaten beklemiyordum ama tek çizgi de yok. sağda silik bir çizgi var sadece 🤣 idrara tekrar mı soksam napsam
Bu test sanırım inovita ya da arsima nın ovülasyon testlerinin yanında gelen test 🤣

Eklentiler

• IMG_20230918_211056.jpg
    IMG_20230918_211056.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 84
X