💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kız ateş tablonu atsana sende
Ya ateşimi atmamışmıydım atayım kuşum evet benim de ateşim hep çatlamadan sonra en fazla 36.7 oldu ama bu ay gebelik olunca 10.gün itibariyle uçuşa geçti hatta ondan sonra da bi kaç gün ölçtüm 36.8.36.7.36.9 bu civarda hep fnd_50 melisaa93

Eklentiler

• Screenshot_20230911-091742_Femometer.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 49
Evet lütfen kendine bunu yapma Sen bedenine iyi bak ki o da sana bebişini versin

mınnosum yumurta fabrıkası gıbısın masallahhh bu ayy ❤çalısmalara devam bır ıkı gun daha bebısm,fındık fıstık ne buluyosan depola :)

kızlar ya bilen var mı bişey sormak istiyorum,ben de adete yakın yumurtlama oluyor onu fark ettim sanırım,eğer ki adete yakın yumurtlama olursa adet olur mu?Yoksa bebiş olunca gecikir mi lütfen yazar mısınız aklım çok karıştı

Test yaptın mı canım

bence senin yine iki yumurtan olmuş olabilir normal bi düşüş degil

Evet lütfen kendine bunu yapma Sen bedenine iyi bak ki o da sana bebişini versin
Geçen ay o kadar iyi beslendim olmadı diye sinir olmuştum gerçi ama bu ay için bu kadarını bilinçli yapmadım. Benim kızın oryantasyonu vardı erken saatte yollara düşünce böyle oldu. Kalkınca aç karna tiroid hapımı içiyordum tekrar bişey yemeye fırsat kalmıyordu. En azından bu ay sabah öğlen yürüyüşü baya yaptım tek artısı o

Regl olup hemen arkasına hamile olduğunu öğrenen bir arkadaşımız olmuştu demek ki regl öncesi yumurtlamış diye düşünmüştük canım. Çok nadirde olsa olabiliyor böyle şeyler. Ama senin döngünün ortasında olmuyorda sonunda bir kere yumurtlama oluyorsa bunun için doktora gidip düzene sokmaya çalışmalısın bence

Bende diğer herşeyi onlara kitledim de bunlardan kaçamadım ama Kayserili olarak seviyorum mantı yapmayı terapi gibi bir de ortam çok komik oluyor gülmekten yapamıyoruz. Bu aralar öyle bir ortama ihtiyacım var
kayseri mantısı da güzel olur yani ben hazır alıyorum ya ben severim ama benim kocam çok sevmiyor mantı

Aynen insallh canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…