💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Geçen ay o kadar iyi beslendim olmadı diye sinir olmuştum gerçi ama bu ay için bu kadarını bilinçli yapmadım. Benim kızın oryantasyonu vardı erken saatte yollara düşünce böyle oldu. Kalkınca aç karna tiroid hapımı içiyordum tekrar bişey yemeye fırsat kalmıyordu. En azından bu ay sabah öğlen yürüyüşü baya yaptım tek artısı o😄
Bak o iyi olmuş😂 sen yaparsın düzene oturtursun hepsini

Regl olup hemen arkasına hamile olduğunu öğrenen bir arkadaşımız olmuştu demek ki regl öncesi yumurtlamış diye düşünmüştük canım. Çok nadirde olsa olabiliyor böyle şeyler. Ama senin döngünün ortasında olmuyorda sonunda bir kere yumurtlama oluyorsa bunun için doktora gidip düzene sokmaya çalışmalısın bence
Regl olup hemen arkasına hamile olduğunu öğrenen bir arkadaşımız olmuştu demek ki regl öncesi yumurtlamış diye düşünmüştük canım. Çok nadirde olsa olabiliyor böyle şeyler. Ama senin döngünün ortasında olmuyorda sonunda bir kere yumurtlama oluyorsa bunun için doktora gidip düzene sokmaya çalışmalısın bence
Aslında bazen ortasında da olabiliyor canım,takip ediyorum sürekli.Ben yumurtlama gününü değerlendirdiğimi sanıyorum ama sonunda oluyormuş demeli.Bu ay adet olursam bakalım 7 gün geçti iki kere test yaptım bişi çıkmadı,adetten hemen sonra diğer adete kadar denicem,inşallah rabbim hayırlısını versin.Cevabın için çok teşekkür ederim canım benim ♥️🥰

Kızlar inanmıcaksınız ama ovu testi yaptım yine pik. Bu sefer daha koyu. Sanırım bu ay da birden fazla yumurta oldu. Şoklardayım ama sperm kalitesi düştü üst üste çok oldu ya adamda da hal kalmadı ya 🥲 melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 @Papatyamaviss @Afratafrac @simurgggg @Safransari ay akıl kalmadı unuttun etiketlemeyi kim vardı başka
Fındık fıstık ceviz pekmez yediriyor ve değerlendiriyorsun kuzum 😂😂 maşallah maşallah ❤️ ben hiç bir zaman iki pik görmedim ya çok şaşırıyorum böyle şeylere

kayseri mantısı da güzel olur yani ben hazır alıyorum ya ben severim ama benim kocam çok sevmiyor mantı 😒
Keşke hepinize gönderebilsem 😍 bende yapmayı bilmiyorum sadece kesilenleri büküyorum zor iş vallahi. Herkesin damak tadı farklı bebeğim eşimde benim sevdiğim bir çok yemeği sevmez onu da öyle kabul ettim 😂 bak burada yöresel bir yemek var herkes çok sever ama ben hiç sevmem görmeye bile tahammülüm yok. İçinde pekmez üzüm et nohut ve daha bir çok şey var. Tatlı yemek mi olur 😂 Osmanlı zamanından kalma galiba

Aslında bazen ortasında da olabiliyor canım,takip ediyorum sürekli.Ben yumurtlama gününü değerlendirdiğimi sanıyorum ama sonunda oluyormuş demeli.Bu ay adet olursam bakalım 7 gün geçti iki kere test yaptım bişi çıkmadı,adetten hemen sonra diğer adete kadar denicem,inşallah rabbim hayırlısını versin.Cevabın için çok teşekkür ederim canım benim ♥️🥰
Her gün mü ilişki olacak yani? Bence bir dolu bir boş daha mantıklı ☺️

Keşke hepinize gönderebilsem 😍 bende yapmayı bilmiyorum sadece kesilenleri büküyorum zor iş vallahi. Herkesin damak tadı farklı bebeğim eşimde benim sevdiğim bir çok yemeği sevmez onu da öyle kabul ettim 😂 bak burada yöresel bir yemek var herkes çok sever ama ben hiç sevmem görmeye bile tahammülüm yok. İçinde pekmez üzüm et nohut ve daha bir çok şey var. Tatlı yemek mi olur 😂 Osmanlı zamanından kalma galiba
haklısın canım zevkler ve renkler zaten tartışılmaz bende bizimkini öyle kabul ettim idare ediyoruz 🤣

Kizlar bugün 15.günüm hala pik yok 😓
Nezaman gelecegi ile ilgili hic bir belirtim yok gecen ay 30.gün regli oldum acaba gecmi geliyr 🙈

Eklentiler

• 20230918_150631.jpg
    20230918_150631.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 58
  • 20230918_150737.jpg
    20230918_150737.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar 22 Ağustos son Regl tarihimdi. Doktora ne zaman randevu almalıyım sizce ? Eyüp Bayrampaşa Bakırköy bahçelievler civarı iyi bir kadın doğum öneriniz var mı ?

Aşkım dün sabah olduğunda eşim az gibi oldu dedi. Bu gece olsun mu sence yoksa yarın gece mi. Yarın geceye geç kalır mıyız ay o kadar muallaktayım ki 🥹🥹🥹
Dün sabah olduysa aradan bir günden fazla geçmiş olacak geceye kadar eşine anlat durumu olabilir bence kuzum gece olmazsa sabahı es geçme 🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️

X