💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Olalım bebeğim sen iste yeterki 😍 İnşAllah rabbim hepimize nasip eder 🤲🏻Şu an kaçıncı gündesin regl yakın mı ☺️
Pazar günü olmam lazım aşkım benim bakalım 😊 sen ben ve fnd_50 fnd_50 birlikte hamile kalicaz. 6 ay ara vermeden önce söylemiştim size. Niyeyse içime öyle doğuyor. Hadi bakalım birimiz baslatsin zinciri 🩵

Sen yinede değerlendirmelerini ihmal etme canım belli olmaz ☺️ Kahvaltıda yumurta tüketmeye özen göster canım daha doğrusu kahvaltıya özen göster😂 günlük içtiğin su miktarına da dikkat et. Sivilce için de bence en işe yarayan yöntem günlük bolca su içmek yatmadan yüzü temizlemek+nemlendirmek ve 2 günde bir yastık kılıfını değiştirmek ☺️
Hah onu unuttum. Normal zamanda içtiğimden bile az su içtim. Hakkaten ne yaptım ben böyle bu ay ya. Sivilce basmasının midemin bozulmasının yüzüme yansıması üstüne az su içmemden kaynaklandığını düşünüyorum ben de😬
Kahvaltıdan başlayarak kendimi toparlamam lazım Allah beni kahretmesin😂

Pazar günü olmam lazım aşkım benim bakalım 😊 sen ben ve fnd_50 fnd_50 birlikte hamile kalicaz. 6 ay ara vermeden önce söylemiştim size. Niyeyse içime öyle doğuyor. Hadi bakalım birimiz baslatsin zinciri 🩵
Ya cidden ben de öyle hissediyorum bu ay bizim atımız bu ay olursa harika olur cidden güç bulacağım 🥹🥹

Eklentiler

• IMG_0839.jpeg
    IMG_0839.jpeg
    187,2 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_0838.jpeg
    IMG_0838.jpeg
    180,7 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_0837.jpeg
    IMG_0837.jpeg
    155,2 KB · Görüntüleme: 40
Bak seni bekledik 🤭 bu ay kıralım o zincirleri inşAllah 🤲🏻 Regl olmadan önce sipariş et bebeğim takviyeleri hazır bulunsun 2.gün başlayın ☺️ Çakşır kökü suyunu mecitefendi almanı bende tavsiye ederim tadı güzeldi. İnofolic alırsan da mavi kutulu olandan almanı tavsiye ederim ☺️ Bir de bal çörekotu tarçın kürü de çok etkili yapmak istersen ☺️

Merhabalar yeni üye oldum birsey sormak istiyorum. Geçen ay ayın 18nde adet gördüm iki ve ya üç gün fakat eşimle adet gününden sonra birlikdelik olmadı şehir dışına gitmesinden dolayı. Bu ayda gunum dört gün gecikti. 28gunde bir adet oluyorum. Acaba geçen ay hamile kalıp üstüne mi gördüm. Adet olcak gibi hissediyorum fakat olmadım. Çok istiyorum anne olmak, iki yıl olacak evliliğim. Yardımcı olursanız daha önce yaşayan varsa paylasabilirmi lütfen :)

X