💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kız ateş tablonu atsana sende
Ya ateşimi atmamışmıydım atayım kuşum evet benim de ateşim hep çatlamadan sonra en fazla 36.7 oldu ama bu ay gebelik olunca 10.gün itibariyle uçuşa geçti hatta ondan sonra da bi kaç gün ölçtüm 36.8.36.7.36.9 bu civarda hep fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93

Eklentiler

• Screenshot_20230911-091742_Femometer.jpg
    Screenshot_20230911-091742_Femometer.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 49
Hah onu unuttum. Normal zamanda içtiğimden bile az su içtim. Hakkaten ne yaptım ben böyle bu ay ya. Sivilce basmasının midemin bozulmasının yüzüme yansıması üstüne az su içmemden kaynaklandığını düşünüyorum ben de😬
Kahvaltıdan başlayarak kendimi toparlamam lazım Allah beni kahretmesin😂
Evet lütfen kendine bunu yapma☺️ Sen bedenine iyi bak ki o da sana bebişini versin

Kızlar inanmıcaksınız ama ovu testi yaptım yine pik. Bu sefer daha koyu. Sanırım bu ay da birden fazla yumurta oldu. Şoklardayım ama sperm kalitesi düştü üst üste çok oldu ya adamda da hal kalmadı ya 🥲 @melegim can melisaa93 melisaa93 @Papatyamaviss @Afratafrac @simurgggg @Safransari ay akıl kalmadı unuttun etiketlemeyi kim vardı başka
mınnosum yumurta fabrıkası gıbısın masallahhh bu ayy 😁❤çalısmalara devam bır ıkı gun daha bebısm,fındık fıstık ne buluyosan depola :)

kızlar ya bilen var mı bişey sormak istiyorum,ben de adete yakın yumurtlama oluyor onu fark ettim sanırım,eğer ki adete yakın yumurtlama olursa adet olur mu?Yoksa bebiş olunca gecikir mi lütfen yazar mısınız aklım çok karıştı 🥲

Merhabalar yeni üye oldum birsey sormak istiyorum. Geçen ay ayın 18nde adet gördüm iki ve ya üç gün fakat eşimle adet gününden sonra birlikdelik olmadı şehir dışına gitmesinden dolayı. Bu ayda gunum dört gün gecikti. 28gunde bir adet oluyorum. Acaba geçen ay hamile kalıp üstüne mi gördüm. Adet olcak gibi hissediyorum fakat olmadım. Çok istiyorum anne olmak, iki yıl olacak evliliğim. Yardımcı olursanız daha önce yaşayan varsa paylasabilirmi lütfen :)
Test yaptın mı canım

İşte bak tabloya kuzum ben 12. Ve 15. Günlerde yumurtlama olduğundan şüphelenmiştim hem akıntı hem kasık ağrısı hem birden ateş yükselmemden. Sonra ard arda bir daha düşme oldu. Çarpılar ilişki. Şimdi bugün tekrar pik gördüm ve yumurtlama akıntım da geldi. Dün sabah olmuştu ilişki bugün gece olsa olur mu yoksa yarın gece çok mu geç olur bu ikilem öldürüyor beni. Ben hep senin dediğin gibi deniyordum bir gün boş bir gün dolu ya da en fazla iki gün üst üste deniyordum ama olmadı. Bu sefer üst üste deneyeyim dediydim
bence senin yine iki yumurtan olmuş olabilir normal bi düşüş degil

Evet lütfen kendine bunu yapma☺️ Sen bedenine iyi bak ki o da sana bebişini versin
Geçen ay o kadar iyi beslendim olmadı diye sinir olmuştum gerçi ama bu ay için bu kadarını bilinçli yapmadım. Benim kızın oryantasyonu vardı erken saatte yollara düşünce böyle oldu. Kalkınca aç karna tiroid hapımı içiyordum tekrar bişey yemeye fırsat kalmıyordu. En azından bu ay sabah öğlen yürüyüşü baya yaptım tek artısı o😄

kızlar ya bilen var mı bişey sormak istiyorum,ben de adete yakın yumurtlama oluyor onu fark ettim sanırım,eğer ki adete yakın yumurtlama olursa adet olur mu?Yoksa bebiş olunca gecikir mi lütfen yazar mısınız aklım çok karıştı 🥲
Regl olup hemen arkasına hamile olduğunu öğrenen bir arkadaşımız olmuştu demek ki regl öncesi yumurtlamış diye düşünmüştük canım. Çok nadirde olsa olabiliyor böyle şeyler. Ama senin döngünün ortasında olmuyorda sonunda bir kere yumurtlama oluyorsa bunun için doktora gidip düzene sokmaya çalışmalısın bence

Bende diğer herşeyi onlara kitledim de bunlardan kaçamadım 😂 ama Kayserili olarak seviyorum mantı yapmayı terapi gibi 😂 bir de ortam çok komik oluyor gülmekten yapamıyoruz. Bu aralar öyle bir ortama ihtiyacım var
kayseri mantısı da güzel olur yani ben hazır alıyorum ya ben severim ama benim kocam çok sevmiyor mantı 😒

Bir yandan da yalnız olmadığımı, bir sürü bekleyen olduğunu görmek çok iyi geliyor. Burdan biri hamile kalınca, çift çizgi görünce çok heyecanlanıyorum mutlu oluyorum 🙈
İnşallah hepimiz hayırlısıyla bebişleniriz.🙏🙏🤲🤲
Aynen insallh canim 🐣🤲🏻

X