💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ne bulursan yedin dimi😂
Kız yok yesem biraz sağdan soldan böyle olmazdı. Çok düzensiz beslendim. 2 hafta boyunca kahvaltı hiç yoktu. Öğlen yarım yamalak atıştırma şeklinde. Bi tek akşam tam yedim. Bi de mideyi bozdum adetten sonraki ilk gün ama neyden olduğunu anlamadım. Çörekotu küründendir diye 9.gün bıraktım onu da. Adetmişim gibi yüzümü sivilce bastı bir de.
Ateşimi düzenli düzgün saatlerde ölçemedim yüksek de göremedim ama gün içindeki ateşim bile yüksek değil. Akıntım da hiç olmadı. Bi ihtimal adetin bitimiyle beraber hemen yumurtlama olmuştur ama sanmıyorum.
Bu ay yumurtlama olamadı heralde bende😬

Day’s doctor diye erken gebelik testi vardı onda da silik çıkmıştı akşam yapmıştım ama adını duymadığım için ondan da emin olmadım artımed yaptım bugün öğlen yine silik çizgi çıktı bu da yalancı pozitif veriyormuş yine emin olamadım yani 😂 testler böyle
Bence sen hamilesin ☺️ Ya aynı marka testlerden al 3 5 tane her gün yaparak koyulaşma takip et yada kan ver canım ☺️

Kızlar inanmıcaksınız ama ovu testi yaptım yine pik. Bu sefer daha koyu. Sanırım bu ay da birden fazla yumurta oldu. Şoklardayım ama sperm kalitesi düştü üst üste çok oldu ya adamda da hal kalmadı ya 🥲 melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 @Papatyamaviss A Afratafrac S simurgggg @Safransari ay akıl kalmadı unuttun etiketlemeyi kim vardı başka
Bebişim tahmin ettiğim gibi. 🥰 Valla artış değerlendirme olayı tamamen size kalmış. Dün olduysa belki hala sperm vardır içeride de yarın denersiniz. Ben senin yerinde olsam gece 11-12 gibi tekrar obulasyon testi yapar bakarım. ÇAtlama olacak mı yoksa hala pik mi diye. Hala pik ise yarın sabah da olabilir.

Evet aynen iyi yapiyrsun filmde izle ben buaralar korean filmlerine sardim 12 bolum bazen 16 bolum oluyr onlara bakiyrum rahatliyrum 😂derslere adapte olamiyrum bazen test falan cozerken ister istemez takiliyruz ama onemli olan günlük hayatimiza dondugumuzde o anda kalabilmek rabbim yar ve yardimcimiz olsun 🤲🏻
Ayenn ben dizi de izlerim cok. İnsalah canımm

Nerden alıyorsunuz çakşır kökü suyunu. İnfolic ne aşkım.
Aşkım netten getirttim ben aktarda da oluyormuş. Mecitefendinin iyi dediler. İnofolic bir folik asit ama pcosu olanlara (benim yok) olmayanlara da yumurta kalitesini artırıyor yumurta çatlayınca bırakıyorsun başka folik asit içmeye devam ediyorsun

Eklentiler

• C4E147EB-05A2-4F11-92EA-44B629574084.jpeg
    C4E147EB-05A2-4F11-92EA-44B629574084.jpeg
    78,6 KB · Görüntüleme: 59
E
Aşkım netten getirttim ben aktarda da oluyormuş. Mecitefendinin iyi dediler. İnofolic bir folik asit ama pcosu olanlara (benim yok) olmayanlara da yumurta kalitesini artırıyor yumurta çatlayınca bırakıyorsun başka folik asit içmeye devam ediyorsun
Evet aslında ben folik asite de başlasam iyi olacak ya. Ayyy heycan geldi bak

İyiyim aşkım sen nasılsın 😊 döndüm sahalara artık bitti ilaç tedavim son 10 gün inşallah
İlaç tedavının bitmesıne çok sevındım
Artık sahalardayım dıyosun
Bebiş olayına çok takmadan, kafayı sıyırmadan devam et sana tavsiyem.. 🤭
Çok yüklenme, kndınıde fazla yıpratmadan..

Bebişim tahmin ettiğim gibi. 🥰 Valla artış değerlendirme olayı tamamen size kalmış. Dün olduysa belki hala sperm vardır içeride de yarın denersiniz. Ben senin yerinde olsam gece 11-12 gibi tekrar obulasyon testi yapar bakarım. ÇAtlama olacak mı yoksa hala pik mi diye. Hala pik ise yarın sabah da olabilir.
Aşkım bizim sıkıntımızla biz sabah değerlendirmeyi sadece haftasonu yapabiliyoruz benim eşim askeri personel sabah erkenden yok oluyor çok fırsat olmuyor. Dün sabah ilişki oldu haftasonu olduğu için ama eşim çok iyi gelmedi bence dedi. Ben de o durumdan korktum. Şimdi muallaktayım bu gece olmazsa yarın geceye geç kalır mıyız diye. Tekrar ovu yaparım zaten aşkım denin tavsiyeleri dinliyorum hep😍

İlaç tedavının bitmesıne çok sevındım
Artık sahalardayım dıyosun
Bebiş olayına çok takmadan, kafayı sıyırmadan devam et sana tavsiyem.. 🤭
Çok yüklenme, kndınıde fazla yıpratmadan..
Yok aşkım ya akışına bıraktım ben artık 😊 depresyona girip çıkınca çok takmayı öğrendim artık. Sadece takviye falan kullanayım diyorum sağlıklı gebelik olması için. Malum 1 senedir antidepresan içiyorum.

Kız yok yesem biraz sağdan soldan böyle olmazdı. Çok düzensiz beslendim. 2 hafta boyunca kahvaltı hiç yoktu. Öğlen yarım yamalak atıştırma şeklinde. Bi tek akşam tam yedim. Bi de mideyi bozdum adetten sonraki ilk gün ama neyden olduğunu anlamadım. Çörekotu küründendir diye 9.gün bıraktım onu da. Adetmişim gibi yüzümü sivilce bastı bir de.
Ateşimi düzenli düzgün saatlerde ölçemedim yüksek de göremedim ama gün içindeki ateşim bile yüksek değil. Akıntım da hiç olmadı. Bi ihtimal adetin bitimiyle beraber hemen yumurtlama olmuştur ama sanmıyorum.
Bu ay yumurtlama olamadı heralde bende😬
Sen yinede değerlendirmelerini ihmal etme canım belli olmaz ☺️ Kahvaltıda yumurta tüketmeye özen göster canım daha doğrusu kahvaltıya özen göster😂 günlük içtiğin su miktarına da dikkat et. Sivilce için de bence en işe yarayan yöntem günlük bolca su içmek yatmadan yüzü temizlemek+nemlendirmek ve 2 günde bir yastık kılıfını değiştirmek ☺️

Kuzum hiç sıkıntıya girme içerde sperm var bir dolu olacak şekilde ayarla illaki denk gelir bitanem rahat ol😍😍😍😍
Aşkım dün sabah olduğunda eşim az gibi oldu dedi. Bu gece olsun mu sence yoksa yarın gece mi. Yarın geceye geç kalır mıyız ay o kadar muallaktayım ki 🥹🥹🥹

X