💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yaaaaaaa bu nasıl bir ay maşallah diyelim bence. Bir sürü şansın oldu
Aşkım deli gibi takviye kullandım çakşır kökü suyu çok faydalı oldu bence. İnofolic içtim geçen ay da klomen kullanmıştım onun da etkisi oldu inanıyorum çünkü ateşim ilk kez böyle oldu ay iyi ki ateş takibi yapıyorum yoksa ben çoktan bırakırdım ilişkiyi

Ayyy çok güzel ikiz şansınız da artar değerlendirin

Kuzum hiç sıkıntıya girme içerde sperm var bir dolu olacak şekilde ayarla illaki denk gelir bitanem rahat ol

Ay yok artık seri üretime geçmişin ya dün olduysa bugün dinlenin yarın değerlendirin yine canım hadi inşAllah sonu güzel olacak

Bir de çörekotu yesen hergün yumurtlayacakmışın

canım bizim yumurtlama haftası 2 gün üst üste 2 gün boşluk tekrar 2 gün üst üste olmuştu o şekilde tutmuştu tüm haftayı üst üste yaptıgımız aylarda hiç tutmadı bence sende arada boşluk bırak sperm kaliteli oldun yada bir dolu bir boş git canım ayrıca benim ovulasyon slikleşmişti o gün yıne ateşim düşüktü sonraki gün ateşim yükselmişti

Ben de birşeyler kullanmak istiyorum ama ne kullansam bilmiyorum aşkım ara verince unuttum herşeyi. Eşimde de sperm yavaşlığı var ona ne kullanırsam acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…