💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben de rüyamda çift çizgi ve eşimin elini tutan 4 yaşlarında erkek çocuğu görmüştüm

Canım zaten erken gebelik testinde çıkmıştı koyulaşmasını aynı test ile denemen gerekiyordu kuzum bence yarın ondan al dene koyulaşmasını ama var kuzum için rahat olsun

Tabi canım sen 3. 4. Gün başlamıştın sanki test yapmaya ben öyle hatırlıyorum walla seni

İnşallah canım yaa alalım artık bu ay pozitif haberlerimizi Allah'ın izniyle
Evet kuzum 3 gün başladım ben stok yapmıştım test eve 20 tane bu kullancam hepsini dedim 8 gün biraz acaba dedim 9 gün vardı gölge erken yaptım zaten sonra olduğunu anladım hadi inşallah güzel haber vereceksiniz içime öyle doğuyor

Seninki koyu benimki hayalet çizgi gibi çıktı zahten 7 gün var âdete imkansız göstermesi meraktan yaptım

Sürekli aklımızda şöyle bi akışa bırakabilsek çok güzel olacak ben bırakıyorum da 10 dakika sürüyor, sonra bi bakıyorum yine burdayım
Hhahhaha aynen vallahi boşluk anında burdayiz birde merk ediyruz kizlar ne yapti falan diye yoldaş ariyruz aslinda derdimize ortak rabbim insallh bu sınavida alnimizin akiyla vermeyi nasip etsin dualarimizi duysun

Hhahhaha aynen vallahi boşluk anında burdayiz birde merk ediyruz kizlar ne yapti falan diye yoldaş ariyruz aslinda derdimize ortak rabbim insallh bu sınavida alnimizin akiyla vermeyi nasip etsin dualarimizi duysun
Bir yandan da yalnız olmadığımı, bir sürü bekleyen olduğunu görmek çok iyi geliyor. Burdan biri hamile kalınca, çift çizgi görünce çok heyecanlanıyorum mutlu oluyorum
İnşallah hepimiz hayırlısıyla bebişleniriz.

Canım zaten erken gebelik testinde çıkmıştı koyulaşmasını aynı test ile denemen gerekiyordu kuzum bence yarın ondan al dene koyulaşmasını ama var kuzum için rahat olsun
Başka eczaneden almıştım da şimdi de köydeyim hayırlısı artık merkeze gidebilirsem özelde kan vermeyi düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_8735.jpeg
    149,7 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_8701.jpeg
    147,2 KB · Görüntüleme: 80
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…