💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bugün herkes rüyalardan gitmiş. Ben de rüyamda çarşafları batıracak kadar regl olduğumu gördüm, sabah kalktım regl falan yok ortada.Cumartesi sabahı da çift çizgi görmüştüm rüyamda, o da yoktu 🤣

Yok mu aramızda bizi kurtaracak psikolog, psikiyatr falan🙈

K kelebekimsi canım ne yaptın test yaptın mı tekrar merak ettim seni 😇
Yaptım canım artımed ama testin markası bir çok kişide yalancı pozitif çıkarmış yine muallakta kaldım. Testi geç aldığım için kahvaltı felan yaptım ilk idrarla yapamadım testi böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_0828.jpeg
    IMG_0828.jpeg
    154,7 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_0829.jpeg
    IMG_0829.jpeg
    152,7 KB · Görüntüleme: 77
Ben çalışmıyorum ama üni okuyorum sınavlara gidip geliyorum sadece. Ben de her gün yürüyüş ve resim çizme gibi planlarım var. Galiba salınca geliyor mucizeler çok düşününce kafayı yorunca vücut ters tepki veriyor 🙏 insalah gelir
Evet aynen iyi yapiyrsun filmde izle ben buaralar korean filmlerine sardim 12 bolum bazen 16 bolum oluyr onlara bakiyrum rahatliyrum 😂derslere adapte olamiyrum bazen test falan cozerken ister istemez takiliyruz ama onemli olan günlük hayatimiza dondugumuzde o anda kalabilmek rabbim yar ve yardimcimiz olsun 🤲🏻

Bugün herkes rüyalardan gitmiş. Ben de rüyamda çarşafları batıracak kadar regl olduğumu gördüm, sabah kalktım regl falan yok ortada.Cumartesi sabahı da çift çizgi görmüştüm rüyamda, o da yoktu 🤣

Olsa da söyler mi ay 😂 köpekbalıklarının arasına düşmüş yaralı fok gibi mahvederiz 😂

Kızlar ya madem hamile değildim ( regl olmak üzere) o sağ kasık ağrısı dürtmesi neydi öyle ya ? Bunu yaşayan var mı başka bi şey mi var acaba aklıma takıldı valla ?

Kızlar ya madem hamile değildim ( regl olmak üzere) o sağ kasık ağrısı dürtmesi neydi öyle ya ? Bunu yaşayan var mı başka bi şey mi var acaba aklıma takıldı valla ?
Ben yaşadım canım doktoruma da sordum olabilir bunlar dedi. Bende solda kist var belki o sebep olmuştur o tarafa ama sağda da hissettim bir çok ay

CAnım senin korkun rüyalarina giriyr sanirim r3gli olmak istemiyrsun ya devmli testlerle burda kizlarla konusunca beynimiz yaniyor sabah kalkip hamd edip sukur edip kalkarsak hergun gece yatmadan once nas felak okuyun kizlar bizi tum serden beladan korusun rabbim rabbim yeterki yanimizda olsun 🤗🤲🏻

Bak yaaa görüyor musun 7 günde test negatif diyor bide gerçi bende öyleydim yumurtladım ertesi gün test yapmaya başladım 😂
Tabi canım sen 3. 4. Gün başlamıştın sanki test yapmaya ben öyle hatırlıyorum walla seni
Ayyyy hadi kuzum ikinizden de güzel haber bekliyorum melisaa93 melisaa93 senden de kuzum inşallah olucak bu sefer 🥰
İnşallah canım yaa alalım artık bu ay pozitif haberlerimizi Allah'ın izniyle

O bende oluyor rahim duvari kalinlasip kan urettigi icin oluyr bazende birde rahim bagirsaklarin oraya cok yakin gaz oldugunda pit pit hissediliyr bir yazida okumustum ✨

CAnım senin korkun rüyalarina giriyr sanirim r3gli olmak istemiyrsun ya devmli testlerle burda kizlarla konusunca beynimiz yaniyor sabah kalkip hamd edip sukur edip kalkarsak hergun gece yatmadan once nas felak okuyun kizlar bizi tum serden beladan korusun rabbim rabbim yeterki yanimizda olsun 🤗🤲🏻
Sürekli aklımızda şöyle bi akışa bırakabilsek çok güzel olacak 🥰 ben bırakıyorum da 10 dakika sürüyor, sonra bi bakıyorum yine burdayım 🤣

Canım bat 26 Eylül kasık ağrım var. Cumartesi başladı diyebilirim dün sağ taraf bu gün sol taraf inanılmaz ağrıyor .

X