💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çakşır içip çok faydasını gören olmuş ama ben onun tadından çok kötü oldum ya en fazla üç gün kullanabildim
Valla kaynanam bu konuda benim elime su döker yani maşallah kadın benden önce çocuk için kızım şunu yap bunu yap diyor içmediğim şey kalmadı sağolsun ve hasıl kelam onuda deneriz anam

Valla kaynanam bu konuda benim elime su döker yani maşallah kadın benden önce çocuk için kızım şunu yap bunu yap diyor içmediğim şey kalmadı sağolsun ve hasıl kelam onuda deneriz anam
Bak ben çakşırı aldım kaynattım direkt bir çay bardağına koydum ama içemedim sonra yarısını çakşır suyu yarısını normal su koydum biraz seyrelttim anca öyle içebildim. Ayy kız öyle bi dedin ki korktum neler içtin öyle

Ben geçen haziranda oldum
Çok yeni ya şeyden sordum yumurtalanmadan beri dikişlerim acıyorda iç dikişlerim hatta uykumdan uyandım sanki biri bastırıyor gibi acıdı bayağı acaba nedenini bilen var mı diye sordum canım hayırlı olsun bebişin bu arada sağlıkla büyüsün

Kızlar ya birkaç saat önce tam arabaya binecekken gökyüzü dikkatimizi çekti. 20 kadar yıldız hızla kayıyor arka arkaya dizilmişler. Şok olduk bu ne acaba dedik. Hayranlık ve hafif bilinmezliğin verdiği korkuyla izledik. Bir yerde yok oldular. Afalladık resmen ne olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Sonra netten araştırdım anladım ki starlink uydularıymış. Millet uzayda neler yapıyor biz nelerle uğraşıyoruz bakın fotosunu atıyorum İnşAllah hepiniz bu ana denk gelirsiniz

Eklentiler

• 0C1C6CEF-BDB2-4DBA-A6D4-8683B34DA967.jpeg
    19,7 KB · Görüntüleme: 61
Bana hep soğan suyu sarı çiçek suyu ondan sonra bizim dağ ıhlamuru deyip ada çayı içirmiş Maydanoz suyu içiriyor daha doğrusu çalışıyor daha bir sürü şeye zorluyor hatta katran dediği birşey var göbeğine sür diyorda artık kaçıyorum ben

Dilek tutun dilek tutun

Hahahhahah Alllaaahhhh çeşit çeşit şey sen yine de kullanırken dikkat et kuzum

Bende öyle olmuyor canım senin ne kadar oldu ki çok rahatsız ediyorsa doktora görün bence ihmal etme. Nasip değilmiş canım kaybettim bebeğimi İnşAllah tekrar sağlıkla nasip olur Onun için çabalıyorum zaten

Rabbim sağlıklı sıhhatli nasip etsin tekrar canım benim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Amin inşeallah ya nerdeyse 7 gün kaldı yarınıda sayarsam umarım vardır bugün kaşık ağrım sağ bacağıma vuruyor fena şekilde sebebi ne bilmiyorum umarım sizinse tahliliniz pozitiftir güzel haberinizi bekliyorum inşallah

Bende sık sık denk geliyorum ya ilk gördüğümde bende şok olmuştum sonra araştırıp öğrenmiştim starlink olduğunu ama cidden güzel oluyor izlemesi

Aha gökyüzü olayı yine keşke uzayda yaşasak ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…