💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çok arada bıraktı bu test beni bu ay ya. Hormonlarıma da bakıldı doktor her şey normal dedi. Bir buçuk ay önce ara kanamam oldu doktora gittim duphaston başlattı kanamam bitince testte pik yakaladım ama hamilelik olmadı. Adet olunca yine doktora gittim üç ay duphastona devam et günde bi tane iç on gün ara ver dedi. Bu ay pik yakalayamadık ama
Çok enteresan geliyo bana acaba geçmiş yumurtlucaksın ki ya balım akıntı falan nasıl

Zumruduanka96 Zumruduanka96 bu arada belirti olarak ne var sende? Bende arada bir kasık agrisi oluyor onun disinda hicbir sey yok. Bir de ben haziran ayinda kurtaj oldum o hamileligimde yumurtlamadan sonraki iliskilerde canim cok yanmisti ve bugun de aynisi oldu bu neden olabilir bilgisi olan var mi? Hamilelikle ilgili olabilir mi ki daha cok erken cunku

Zumruduanka96 Zumruduanka96 bu arada belirti olarak ne var sende? Bende arada bir kasık agrisi oluyor onun disinda hicbir sey yok. Bir de ben haziran ayinda kurtaj oldum o hamileligimde yumurtlamadan sonraki iliskilerde canim cok yanmisti ve bugun de aynisi oldu bu neden olabilir bilgisi olan var mi? Hamilelikle ilgili olabilir mi ki daha cok erken cunku
Bende ara ara üşüme. Kasık ağrısı bıçak batması gibi ara batar birde en belirgin bacak ağrılarım oldu kuzum bugünde midem ekşiyomu yanıyomu anlamadım midem kötü bugünde balım

X