💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar ya birkaç saat önce tam arabaya binecekken gökyüzü dikkatimizi çekti. 20 kadar yıldız hızla kayıyor arka arkaya dizilmişler. Şok olduk bu ne acaba dedik. Hayranlık ve hafif bilinmezliğin verdiği korkuyla izledik. Bir yerde yok oldular. Afalladık resmen ne olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Sonra netten araştırdım anladım ki starlink uydularıymış. Millet uzayda neler yapıyor biz nelerle uğraşıyoruz 😂 bakın fotosunu atıyorum İnşAllah hepiniz bu ana denk gelirsiniz
Ayy bir an tüylerim diken diken oldu. Cok korkarim yildiz kaymasindan her sahit olusumda ya birini kaybettim ya kötü bir olaya sahit oldum. Neyse Allahtan starlink yazmisin canim. Bir doga olayi degil neyse ki😌😌

Kızlar öğlen yaptığım ovulasyon testi üstteki. Alttakini de biraz evvel yaptım. Sizce bugün pik mi yoksa yarın mı pik olur. Eşim strese giriyor Ovülasyon günleri bazen iki gün üst üste birlikte olamıyoruz o yüzden ilişkiye bugün mü girsek yarını mı beklesek bilemedim ne önerirsiniz

Eklentiler

• IMG_9233.jpeg
    IMG_9233.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar öğlen yaptığım ovulasyon testi üstteki. Alttakini de biraz evvel yaptım. Sizce bugün pik mi yoksa yarın mı pik olur. Eşim strese giriyor Ovülasyon günleri bazen iki gün üst üste birlikte olamıyoruz o yüzden ilişkiye bugün mü girsek yarını mı beklesek bilemedim ne önerirsiniz
Sanki öğlen pik olmuş canım bana öyle geldi

X