💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kano derken labo yazmak istemiştim :)

Bende labo kullandım canım ben baktırmadım. Daha önce gittiğim hiçbir doktor dış görünüşümden ve reglilerimin düzenli oluşundan dolayı pcos üzerinde durmadı ama bu testler aşırı gibi duruyor enim ploraktinim 14tü 6 Ay önce sanırım detaylı bir muayeneye gidicem inofolic yazıp gönderiyorlar çünkü

Evet canım insanın içine sinmiyor başka türlü . İnşalalh em kısa sürede bize de nasip eder Allah

Evet canım insanın içine sinmiyor başka türlü . İnşalalh em kısa sürede bize de nasip eder Allah
Amin kuzum inşallah bak 4 gün gecikmeme rağmen hala ovulüasyon testim baya pozitif ama 2. Fotoğraf gebelik testim aşırı negatif

Eklentiler

• IMG_20231227_210220.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20231227_210502.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 81
Daha erken yolk saç için dedi o zaman.dis gebelik değil gerçek kese bu dedi doktor duyarsın inşallah sende kalp atışıni

İnşallah çiftleri de görürüz ben de 21. Günümse olmama rağmen duramadım yaptım tabi ki negatif
Geçen ay kimyasal geçirdim canım inşallah sağlıkla bize gelsinler geçen ay yumurtladı düştü bu ay yumurtlamadım mı acaba diye düşündüm ben. Doktora gidince sonuçtan ben seni haberdar ederim canım hem belki sanada bir faydası olur

Pcos olanlarda ya da lh değeri yüksek olanlarda o şekilde çıkabiliyor. Adetinin 2 ya da 3.günü doktora gidip muayene olabilirsin bi de hormon değerlerine baktırabilirsin bu şekilde anlaşılır. Doktora da testlerin pik çıktığını mutlaka söyle

Allahım ya neler yaşamışın. İnşAllah sonucun çıkmıştır canım. Ne yaptın son durum ne?

Canım çarşamba randevum var demiştin ne yaptın güzelhaberler ver bize Candy7777
Canım randevum iyi geçmişti ama akşam sancım oldu lekelenmede oldu acile gittim ultrasonda birşey görünmedi sonra beta istediler 612 çıktı şimdiye çoktan 1000 geçmesi gerekiyordu galiba kimyasal oldu. Kanama da çoğaldı

612den önceki değerin kaçtı kuzum belki yerleşme kanaması yaşıyorsun doktor bir şey dedi mi

612den önceki değerin kaçtı kuzum belki yerleşme kanaması yaşıyorsun doktor bir şey dedi mi
Hayır canım yerleşme değil kanama çoğaldı en son geçen hafta çarşamba 123 dünde 612 olmuş çok az artmış bir haftada 1000 çoktaaaa n geçmesi lazım hatta 2000 yakın olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…