💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Adetten hemen sonra mı başladınız ? Benim de geçen gün karşıma çıktı ama adet biteli de baya oldu. 4 ocak adet günüm yumırtlamayı da geçtim ocakta denerim bende adetimden baya geçti diye bu ay yapmadım artık. İnşallah güzel haberler alırsınız da bize de örnek olursunuz

rojbininannesi ben 7. Hafta gördüm yerleşme kanamasını garip bi şekilde toz pembe böyle toplu iğne ucu kadar bi nokta vardı iç çamaşırımda peçeteye silince gelmemişyi hemen doktoruma yazmıştım. Yerleşme kanamasıymış sonra bidaha görmedim zaten genelde nette adete 3-4 gün kala yerleşme kanaması olur diye yazıyor ama kesin doğru olmadığını kendim onayladım herkesin vücudu ve gebeliği farklı ilerliyor

Yaa inşallah inşallah canım
Bu ay neler yaptın anlat hadi
Kız bir şey yapmadım hususi. Her zamanki gibi. Farklı olarak 2 kere kızımla seyehat ettik. Indirip kaldırdım falan, koştum ettim hatta. Değerlendirme olarak da pik zamanı ondan sonra da çatlamayı görünce ve çatlamanın sabahı değerlendirme olabildi. 9.günü de test pozitifti. Paketli gıdayı bayağı azalttım bir süredir. Onu da bebek için değil yani kendim için başlamıştım. Bu ay hissettim bir de. Çatlamanın 6.günü misafirlikteyken bayağı kasık ağrısı yaşadım. Hani yumurtlama çatlama geçmiş tam yerleşmenin başladığı zamanlar ağrı olması da beni şüphelendirmişti. Bir de ateş basması oldu. Bu 3 gündür normalden fazla terliyorum. Feribotta montsuz durmama rağmen terledim sen düşün. İnsanlar kat kat ben dımdızlak terliyore. Bir de yatarken sağa sola dönerken bile kasıkta batma gibi şeyler yaşadım, ani hareket edince falan. Normalde haldur huldur dönerim ben yatarken. Dün öylesine dedim bir sürü test var ziyan olmasın hele bi yapayım dedim. Pozitif görmeyi pek beklemiyordum. Testimle bayağı bir bakıştık neler oluyorr bu kadar erken didim. Erken gebelik testi falan da lazım değilmiş. 52 tlye 10 kaset test aldım anında çıkardı erkenden. Daha adetime 5 gün olduğu için hemen de gelin güvey olmak istemiyorum. Biraz testle takip edeyim de sonra kandı, doktordu bakalım. Hayırlısı.

Bu kadar çabaya bu kadar emege sonu güzel olsun inşallah kuzum var mı bi degişiklik ne hissediyorsun bitanem inşallah güzel bir sonuç ile sevinç çıglıkları atarız

Benim iş bu ay da kaldı kızlar test siliklesiyor sanırım kürtajdan kalan betaydi ben yeniden hamile kaldım sandım.
Neyse hayırlısı olsun nasip öbür aya artik

Bir anlık belime sancı girdi lavaboya gittim kan gördüm ondan sonra görmedim ablam iki çocuğunda görmüş oda dedi yerleşme

Heyecanla ve gülerek okudumm ya minnoş seni Nasip kısmet diyoruz kuzucum çok şükür ki seni bulduu sıra bize gelsin
Sağlıcakla devam etsin inşallahh
Hangi markaydı testin kuzum maşallah erkenden çıkarmış

Kızlar merhaba reglim 21nde bitti 24 teste başladım testimi yorumlarmısınız? Yaklaşık 4 aydır ovülasyon testiyle hareket ediyorum ama bir türlü tutturamadım bende ve eşimin testlerinde hiçbir problem yok ama gebelik olmuyor

Merhabaa, bugün pik olmuşş mutlaka bu iki günü değerlendirin
İnşallah bebiş haberi alırsınız bu ay

Oncomed almıştım internetten canım. Evet aşırı kaliteli değil ama işini yerine getiriyor ve ucuz. Daha yanlış sonuç çıkmadı bana. Hani hatıra olarak saklamalık değil pek. Test de küçük olduğundan sonradan test dağılıyor biraz, pamuklar da diğerleri kadar emici değil herhal ondan. Ama gayet hassas ve hemen çıkardı sonucu.

Ya küçük ilçede yaşamanın zorlugu
Benim geçen hafta kulak tıkandı kulak burun boğaz yok
2 gündür göz enfeksiyonu oldum göz doktoru yok. Burda da basit bhgc yi bile ile gonderiyorlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…