💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Heyecanla ve gülerek okudumm ya minnoş seni 😂 Nasip kısmet diyoruz kuzucum çok şükür ki seni bulduu sıra bize gelsin 😍
Sağlıcakla devam etsin inşallahh 🙏🏻
Hangi markaydı testin kuzum maşallah erkenden çıkarmış 🤩
Canım bir de Trendyol'dan aldım 10'lu olarak, çok az artmış fiyatı yine ucuz. CrossPointMedikal satıcısı. 20mlu beta hcg çıkartıyormuş.

Oncomed almıştım internetten canım. Evet aşırı kaliteli değil ama işini yerine getiriyor ve ucuz. Daha yanlış sonuç çıkmadı bana. Hani hatıra olarak saklamalık değil pek. Test de küçük olduğundan sonradan test dağılıyor biraz, pamuklar da diğerleri kadar emici değil herhal ondan. Ama gayet hassas ve hemen çıkardı sonucu.
Canım bir de Trendyol'dan aldım 10'lu olarak, çok az artmış fiyatı yine ucuz. CrossPointMedikal satıcısı. 20mlu beta hcg çıkartıyormuş.

Kuzucum hemen bakıyım teşekkür ederim, 9.günde çok iyi çıkarmış o yüzden sordum ben de alıyım, 9.gün deneyim şansımı 🤗 Ben oğluşumunkini saklamamıştım ya fotosu var sadece bu da olursa öyle olur 😂

Kuzucum hemen bakıyım teşekkür ederim, 9.günde çok iyi çıkarmış o yüzden sordum ben de alıyım, 9.gün deneyim şansımı 🤗 Ben oğluşumunkini saklamamıştım ya fotosu var sadece bu da olursa öyle olur 😂
Kızlar ya nolucak benim halim hala bekliyorum reglde olmadım akşam test yaptım negatif çıktı reglime yakın tarihte çatlama görmüştüm geç döllenme vs. oldugunu bende düşünüyorum bi öğüt tavsiye çzü verin nolursunuz kafayı yicem gerçekten :KK43: karnımın içinde böyle pıt pıt seyirmeler oluyor kalp atışı gibi, gazım var çok, regl olcakmışım gibi his geliyor böyle bide akıntım var şeffaf

Kızlar ya nolucak benim halim hala bekliyorum reglde olmadım akşam test yaptım negatif çıktı reglime yakın tarihte çatlama görmüştüm geç döllenme vs. oldugunu bende düşünüyorum bi öğüt tavsiye çzü verin nolursunuz kafayı yicem gerçekten :KK43: karnımın içinde böyle pıt pıt seyirmeler oluyor kalp atışı gibi, gazım var çok, regl olcakmışım gibi his geliyor böyle bide akıntım var şeffaf
CAnım sakin ol regle yakın çatlama gördüysen gecikmesi çok normal 14.güne kadar bekle inşallah pozitif göreceksin 😍
Çatlama sonrası kaçıncı günün bugün 🤗

Bu kadar çabaya bu kadar emege sonu güzel olsun inşallah kuzum var mı bi degişiklik ne hissediyorsun bitanem inşallah güzel bir sonuç ile sevinç çıglıkları atarız 🥰🥰🥰
İnşallah kuzum ya artık olsun hayırlısı ile istiyorum inşallah🤲🏻 Şuan bir değişiklik yok kuzum ateş de aynı gidiyor zaten böyle gidip birden düşüyor o yüzden bekliyorum son ana kadar☺️ inşallah bu sevinci yaşamayı artık çok istiyorum kuzum yaa🥰🥰🥰

Eklentiler

• IMG_2883.jpeg
    IMG_2883.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 48
Ya küçük ilçede yaşamanın zorlugu
Benim geçen hafta kulak tıkandı kulak burun boğaz yok
2 gündür göz enfeksiyonu oldum göz doktoru yok. Burda da basit bhgc yi bile ile gonderiyorlat
Aynı durumdayız canım aynı. Kulak yok göz yok hiçbir poliklinik yok çok zor oluyor öyle de. Çok geçmiş olsun şimdi nasıl oldun canım?

Yılan hikayesine döndü benim progesteron baktırma işi. Dünden beri hastane geziyorum. Bizim ilçede yok ya bakmıyoruz dediler sordum. Yan ilçenin dahiliyesine gittim o da küçük hastane olduğumuz için bakmıyoruz dediler🤦🏻‍♀️ ne yapacağım ne edeceğim diye içim Karalar bağladı oturdum ağladım ya. Eşim halime üzüldü bugün yan ilin yakın bir ilçesinde hastaneyi aradı oraya gittik. Orda kan aldılar orda da cihaz bozulmuş🤦🏻‍♀️ dediler sabah yapılırsa sonucu atarız yapılmazsa dış laboratuvara göndeririz en az 2-3 gün içinde sonuç çıkar🤦🏻‍♀️ yani ne zor süreçlerden geçiyoruz ya kanı verdim bu akşam işte artık sonuç bekliyorum Safransari Safransari Papatyamaviss Papatyamaviss @imagination forever @melegim can @melisaa93
İnşallah çalışılir yaa zaten zor dönemden geçiyoruz bir de böyle aksilikler insanın sinirini bozuyor

Geçen hafta cuma gitmiştim 4+6 da kese var 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi ama ben cuma tekrar gidicem rapor isim var onu halletmem lazım gitmisjen muayene de olurum inşallah
Yolk sac falan varmı senin bende gittim pazartesi adete göre 5 haftalık ama ultrason da altı haftalık çıktı yolk sac var dedi bu hafta gel kalp atışını dinleyelim dedi sen bir ara dis gebelik dedi doktor o yüzden merak ettim

Ona bakmıştım ama bulamamıştım genelde bir gebenin günlüğünün testleri büyük yumurtayı algılıyor diye yazmışlardı. İnnovita en hassas olanı diyorlar

Yaaa çok sevindim canım çok şükür sende hamiş çıktın 😍😍😍 darısı başımıza 😍
Merhaba .. bir kaç gün önce denk gelmiştim size. Ovulasyon testiniz pik çıkıyordu sürekli . Aynı sorun bende de var . test labo kullandım . Herhangi bir bilgi edinebildiniz mi ? Neden sürekli pik çıkıyor acaba

Merhaba .. bir kaç gün önce denk gelmiştim size. Ovulasyon testiniz pik çıkıyordu sürekli . Aynı sorun bende de var . test labo kullandım . Herhangi bir bilgi edinebildiniz mi ? Neden sürekli pik çıkıyor acaba
Merhaba canım malesef çok bişey öğrenemedim buradaki arkadaşlar polikistik over olduğu için dedi fakat doktora gittiğimde şeklinde pcos görünümü var hamile kalmaya engel değil dedi ben sormadan söylemedi bile fakat reglimin 2. Günü hormon testine giricem içim rahat etsin diye ama 4 gün gecikmeyle hala regli olamadım testlerimde negatif 😔 sende pcos var mı

Merhaba canım malesef çok bişey öğrenemedim buradaki arkadaşlar polikistik over olduğu için dedi fakat doktora gittiğimde şeklinde pcos görünümü var hamile kalmaya engel değil dedi ben sormadan söylemedi bile fakat reglimin 2. Günü hormon testine giricem içim rahat etsin diye ama 4 gün gecikmeyle hala regli olamadım testlerimde negatif 😔 sende pcos var mı
Benim değerlerim normal görünüm olarak vardı bende de . Hatta var bile diyemem dedi . Çok çok hafif dedi . Lh son testimde 7 çıkmıştı . Fakat kano testleri hep pozitif çıkıyor. Şimdi laboyu araştırdım.. 25 ve üzeri pik çıkar diyor . Bu kader yükselmemiştir umarım . :KK43: ben labo kullanıyordum canım . Senin neydi ? Ben bu ay gittiğimde Prolaktin yüksek çıkmıştı . Onu düşürmek için Dostinex vermişti tek kullandığım ilaç o hani

Eklentiler

• IMG_7882.jpeg
    IMG_7882.jpeg
    82,8 KB · Görüntüleme: 72
X