💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Günaydın kızlar bugün bat günüm şuan gelen giden yok akşam regli gibi agrı vardı bakalım ne olcak sabah çıkarken pedimi taktım çıktım gelir diye

Benim de bugün bat günüm ama henüz gelen giden yok, hic agrı sızı da hissetmiyorum bi kac gün önce kasıklarımda adet olucam gibi agrı hissettim ama o da gecti, yumurtlama tarihime göre yarın 14.günüm eger bisi yoksa yarın olma ihtimalim cok yüksek, korkudan test de yapamıyorum pazar gününe kadar olmazsam test yapıcam, umarım mutlu haberleri vermek nasip olur hepimize

Kızlar ya ovulasyon testi silik çıkıyor hep 20 sinde birkaç damla Pembe kremsi lekelenme oldu baş ağrısı göğüs hassasiyeti regl sancısı gibi sancı vardı ben yumurtlama günü diye tahmin ediyorum ama ovulasyon testi silik hep ve dikkat ettiğim halde sat 8 Aralık bat 5 Ocak yani bu durum ne olabilir heralde yumurtlama olmicak diye düşünüyorum artık

Markası ne acaba testi bazı testler çok hassas bazıları o kadar hassas olamayabiliyor. Yumurtlama döneminde olabilirsiniz.

Kuzucum çok şükür gelmiş ama Ocak ayı için ekleme alamıyorum malesef ya

Laboquick canım iyi diye onu almıştım aslında
Onu kullanmadım bilmiyorum tatlım. Bende birgebeningünlüğünden almıştım 1 ay boyunca hep silik çıktı bittiği gün iş çıkış eczaneden başka bir ovülasyon testi aldım . (yani geçen perşembe günü) o akşam şans eseri koyu yakaladım ertesi gün tekrar yaptım sanırım çatlama olmuştu silikleşmişti. 3 günü değerlendirdik. normalde ayın 20sinde regl olurum ama geciktim ya da hfatay uzadı bilemiyorum. Yani demem o ki istersen farklı bir markanında alıp deneyebilirsin.

benimde gelcek sanırım baya agrım var senin düzenlimidir günündemi geldi ben geçen ay geciktim bu ay gününde gelir diye düşünüyorum bakalım şuan yok ama gelcek gibi
Kızlar benim hala gelmedi ya 20sinde olmam gerekirken. Gerçi yumurtlamayı geçen perşembe günü gördüm durumum nedir sizce kafayı yicem stresten

Canım öğrenene kadar bir şey olmaz diyorlar hep o yüzden korkma

benimde yumurtlamadan sonra 14.günüm bugün inşallah vardır gelmez canımcım negatif korkusundan test yapamıyoz yoksa da gelcek zaten akıntı fln varmı sende nsl durumun

Yumurtlama olabilir canım bazen çok fazla koyu olmadanda yumurtlama oluyor burada birsürü arkadaşın defalarca başına geldi

Sağol canım ben de alayım bir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…