💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yok kuzum tahlilde en az 2.30 demekmiş benimde 1.20 çıkmıştı geçen hafta sordum görevliye belli olmaz yükselebilir sen daha bilindik bir markayla emin ol gidip direk kan verme canım onu bide sonucu beklemesi var
Yani degerim 2.30 mu canım 0 li bisey olsa o şekilde mi cikardi

Kuzum ben seni pek anlamadım perşembe günü yumurtlayip nasıl dün bat günün olur? Eğer perşembe yumurtladıysan 28 aralıkta regli tarihin yani evet çok erken daha 1 hafta var
Bir gebenin günlügünden Ovülasyon testi almıştım bir türlü net çizgi göremedim perşembe günü evzaneden aşdıgım başka bir testte yumurtlama gördüm cuma ise çatlamıştı çizgi daha silikti normalde ben ayın 20sinde regl oluyorum

Yapmadım açıkçası planlı değildi. Ama 2 kez geri çekilme oldu ay içinde o ikisini takvimde işaretlemiştim birinde gebe kalma ihtimali orta diğerinde düşük yazıyor
yaa tutmuş sanırım oda geçen okumuştum zevk suyunda bile sperm varmış .bende eşime bu ay kızmıştım yumurtlama zamanı 2 kere öyle yaptı geri çekilmede bile ihtimal varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…