💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar bi bakarmısınız yaa ben sastim kaldım artık novacheck erken gebelik kullanan var mı aranızda

Eklentiler

• 20231221_155943.jpg
    185 KB · Görüntüleme: 53
kızz durr hele naptın 38/39.haftaya gittin bide sezeryan doğum yaptın anacım az relaxx kızlarrr önce sağlıklı olsunlar yolunuz çok uzun telaş yapmayın

Canim rutinde acilde bakılmıyor diye biliyorum. Ama istem yapilabiliyor da acil bir sey olmadigi icin mi bakmiyorlar onu bilemedim. Sen yine de bir sansini dene istersen. Dahiliye yok mu peki orda belki o isteyebilir?

Ben gördüm vallaha
KKuzum ptesi kan verdim yoktu ve çok geciktim adet söktürücü falan yazmıştı doktor sonra salı başka bi doktor kullanma bekle dedi.dedim kan verdim yok gebelik ve çok geciktim hayır kullanma dedi bense almadim söktürücü hormonlarıma falan bakmışlardı şükür bisey cikmadi bugünde ilk kez bu markayı kullanınca inanmadım açıkçası sormak istedim.ultra hassas yazıyor ama bozuk falan mi acaba

eee var gibi çift çizgi çıkmış kan vermişmiydin doktora gittiginde
Evet p.tesi vermistim çıkmadı ki.söktürucu falan verdi başka doktor kullanma dedi.bende kullanmadım hâlâ olmayınca yapayim dedim ama 48.gün bugün o yüzden pek inanamadim suya falan tuttum hatta son durum bu

ancamı çıkıyor acaba daha önce testte böyle çıkmışmıydı bir daha kan mı versen acaba

Benim arada bir sağ kasığımda batma oluyor kramp gibi regl günüm dündü hala daha regl olmadım test yaptım negatifti erken yaptım evet ama bilmiyorum artık bende salıcam
Kuzum ben seni pek anlamadım perşembe günü yumurtlayip nasıl dün bat günün olur? Eğer perşembe yumurtladıysan 28 aralıkta regli tarihin yani evet çok erken daha 1 hafta var

ancamı çıkıyor acaba daha önce testte böyle çıkmışmıydı bir daha kan mı versen acaba
Öyle yapayim diyorum ama ben hala testte bi hata olabilir mi diye dusunuyorum.test araştırdım pek yorum bulamadım çok eski yillar yorumları var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…