💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum evet ilk kez gördüm böyle bi çizgi suya falan tuttum inanamadım çünkü imkan vermiyorum hala 48.günümdeyim ve hala olmadım acaba ben bebek değilde miyom falan mi doğurcam🤣rabbimin gücüne gitmesin de
kız valla bikaç gündür imkansızları gördük burda hele bugün Candy7777 Candy7777 nin artışını gördük seninde muzcizen vardır inşallah

kız valla bikaç gündür imkansızları gördük burda hele bugün Candy7777 Candy7777 nin artışını gördük seninde muzcizen vardır inşallah
Inşallah canım ama ben hala test mağduru gibi hissediyorum kendimi.eger yoksa söktürücüde kullanmadım artık kaç gün daha regl gelmesini beklerim bilmiyorum.ilk defa bu kadar uzun sürdü.😞

kızz durr hele naptın 38/39.haftaya gittin bide sezeryan doğum yaptın anacım az relaxx kızlarrr önce sağlıklı olsunlar yolunuz çok uzun telaş yapmayın
Ben bir doğum yaptım.bir kızım var sezaryan doğum bu ikinci o yüzden dedim sezaryan tabiki sağlıklı olsun da anneler grubu da alisverişe başlamişlar ben en azından doğum planlıyom 🤣

Bir gebenin günlügünden Ovülasyon testi almıştım bir türlü net çizgi göremedim perşembe günü evzaneden aşdıgım başka bir testte yumurtlama gördüm cuma ise çatlamıştı çizgi daha silikti normalde ben ayın 20sinde regl oluyorum
Anladım canım test değişikliğinden de kaynaklanabilir testten 2 saat önce sıvı alımını durdurdun mu bide hergün aynı saatte yapman gerekiyor testi ay inşallah hamilesindir ondan gecikmişsindir

Sağol canım Allah razı olsun sanada nasip etsin inşallah 🤲 bizim aile kople erkenci vallahi 21 yaş ikinci coçuk🤣
:KK70: kız güldürdün beni hee senin yaşta küçük ondan bu heyecanlı haller :) benimde yaş 37 ikinciyi yapsammı diyorum :KK70: kız güldürdün beni allahta seni güldürsün tez canlı anne seni

Anladım canım test değişikliğinden de kaynaklanabilir testten 2 saat önce sıvı alımını durdurdun mu bide hergün aynı saatte yapman gerekiyor testi ay inşallah hamilesindir ondan gecikmişsindir
Evet sıvı alımınıda bıraktım hepsine uyarak yaptım kadın dogumcu dontorumda çatlamış oldugunu söyledi o yüzden streslendim sizede danışmak istedim :)

X