💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Doğru söylüyorsun aslında canım. Banada arkadaşım önermişti bu ovülasyon test işini. Kaptırdım kendimi belli bi şartlanmaya girince. Ama bence de düzenli beraberlik varsa e vücutta da bir sorun yoksa gerisi şans işi ve kısmet :)

Ay bilmiyorum ki ne zaman görünüyor. Benim gittiğimde 5+2 oluyor ama ne zaman oldu döllenme vs bilmiyorum. Bakalım kese görünür de bebek görünür mü acaba
Canım o hafta da bebek gözükmez canım ben öyle düşünüyorum 6 hafta olsa iyi en azından bebek de görünür kalp atışı da duyulur sen şimdi gideceksin bir hafta sonra da kalp atışı için randevu alacaksın

sizin kaç gün önce çıkmıuştı sanırım bende test yapsam çıkar aslında yoksa da yoktur bence silikte olsa 3 gün kala normal testle gözüküy mü acaba

Kuzum senin 16. Gün pik olmuş 17 biraz silinmiş 18 gene pik olmuş 19u silinmiş çok ilginç mesela şimdi adete 4 gün var diyorsun hiç yaptın mı ovülasyon bu ara

sizin kaç gün önce çıkmıuştı sanırım bende test yapsam çıkar aslında yoksa da yoktur bence silikte olsa 3 gün kala normal testle gözüküy mü acaba
Canım benim erken gebelikte çıktığı gün ben bide kaset test yapmıştım ondada çok belirgin çıkmıştı. 1-2 gün vardı yanlış hatırlamıyosam

Evet kuzum düşününce kendine dikkat ediceksin ve düzenli birliktelik olucak eskiden annelerimizin olduğu gibi tabi 1 yılı geçerse mutlaka doktora gitmek lazım o ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…