💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

evet ya aynen öyle sorun var sandım yumurtalıklarımda da öyle gittim kadın doguma allahtan çok şükür hiçbirşey yokmuş
Bana bi doktor ovulasyon testi önerdi diğeri ise ordaki çizgilerin koyuluğu açıklığı hiçbir şey ifade etmiyor sadece kendini strese sokarsın keyfine bak demişti. Doktorlar da farklı görüşlere sahip ovulasyon testi konusunda

Ovulasyon testiyle alakalı şöyle bir şey duymuştum, her markanın hassaslık derecesi farklı olabiliyor kimi 17mm büyüklüğündeki yumurtayı pik olarak gösterirken kimi 20mm ve üstü yumurtayı pik gösteriyor. Sanırım bir gebenin günlüğü testlerinde 20mm ve üstü yumurtaları pik gösteriyormuş
Yok canım öyle değil, o şekilde reklam yapıyor malum marka ama asla değil. Benim 2 tane 20 mm yumurtam olduğunda da pik değildi çünkü hatta pike yakın bile değildi

Yok canım öyle değil, o şekilde reklam yapıyor malum marka ama asla değil. Benim 2 tane 20 mm yumurtam olduğunda da pik değildi çünkü hatta pike yakın bile değildi
çünkü bir yandan sayfada birsürü gebelik haberleri okuyorum ben yapıyorum yok sabah yapıyorum akşam yapıyorum hep silik kafayı yemiştim yani doktora gidene kadar

çünkü bir yandan sayfada birsürü gebelik haberleri okuyorum ben yapıyorum yok sabah yapıyorum akşam yapıyorum hep silik kafayı yemiştim yani doktora gidene kadar
Kuzum ben o testte 1 kez bile pik göremedim, ama bu ay şunu da gördüm. İnnovitada bile pik görmeden 20 mm bi yumurtam çatladı. O pik yumurta hakkında bilgi vermiyo da tam çatlama öncesi LH pik yapıyo onu gösteriyo

Kuzum bende bu ay ovülasyon testi denedim laboquick marka neredeyse 15 gün full pik çıktı bak resminide ekliyorum doktora gittim düzenli regli oluyorsun kilon veya hastalığın yok normalde hormon testi yapmam ama için rahatlasın diye yapalım dedi ve kendimi içten içe hormonlarımın bozuk olduğuna hamile kalamayacağıma falan inandırdım ki geçen ay kimyasal geçirdim benim gittiğim doktorlar ovülasyonu önermiyor akıntıya göre daha sağlıklı sonuç alırsınız diyor. Mesela hiç sorunum olmasa dahi bu testler böyle çıkıyor diye stresten değerlendiremediğim günler oldu takılmamak gerekiyor galiba. Burada çoğu kişi ya ilk denemelerde yada aman ne olursa olsun diyip saldığında hamile kalıyor. Bu arada henüz hormon testimi yaptıramadım reglimi bekliyorum canım

Eklentiler

• IMG_20231212_232740.jpg
    IMG_20231212_232740.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 35
X