💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Senin kullandığın iğne neydi kuzum. Onu atlamışım. Kesinlikle umut veriyor bebeğim hayırlısı inşallah çok sağol iyi ki varsın

Kızlar reglime 8-9 gün kaldı tam 10 gündür ovülasyon testleri bu şekilde artık yapmasam mı test

Eklentiler

• IMG_20231215_221641.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar reglime 8-9 gün kaldı tam 10 gündür ovülasyon testleri bu şekilde artık yapmasam mı test
Canım bir kaç gündür testlerini takip ediyorum sürekli böyle çıkması normal gelmedi bana sen gebelik testi denedin mi yada hormonlarına baktınız doktor

Canım bir kaç gündür testlerini takip ediyorum sürekli böyle çıkması normal gelmedi bana sen gebelik testi denedin mi yada hormonlarına baktınız doktor
Bana da normal gelmiyor canım test yapmadım henüz çünkü reglime 8 günüm var adetimin 2. Günü gidip hormon testi yaptırıcam

Hayırlı akşamlar kızlar ovulasyon ile yumurtlama gördüm yumurtlamanın üstünde 15 gün test yaptım 3 dk sonra hayali bir çizgi gördüm pazar günü adet günüm inşallah gebelik vardır benim gördüğüm çizgiyi gören varmı

Eklentiler

• IMG_20231214_133938.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 76
Amin hadi hayırlısıyla olur inşallah canım. Çok sevinirim ya çok seviyorum bebişleri. Fotoğraflara bakıyorum da bizimkiler kocaman oldi, bir küçümen arıyor gözlerim

Var gibi bir çizgi bana tamda anlamadım ben canım erken gebelik testi mi yapsan yada yarın ilk idrarla yaparsan varsa daha koyulaşır sanırım inşallah vardır

Maalesef burda acillerde kadın doğum doktoru olmuyor en erken yarın gidebilirim
Canım senin adına çok üzüldüm ya sevinci üzüntüyü beraber tatmişsin ya kendini üzme canım bunda da vardır bir hayır bir doktorla görüş hemen karalara bağlama üstüne görende var öyle olmasa kimyasal olsa bile arkasından inşallah sağlıklı gebelik gebelik olucaktir inşallah doktor göremeden biz hiç birimiz kendimizce tehşis koyamayiz hayırlısıyla yarın güzel haberler alırsın

Merhaba doktorlar size ne dediler peki bende de var 5 mm
Geçen hafta daha eşim sperm testi vermişti normal geldi sonucu. Ben rahim filmi cektiremedim daha cocuğum rahatsızlandı bu hafta full hastanelerde geçti. İyileşince kendime dönebilirim ancak. 5 mm olan nedir sizde sezaryenden dolayı yapışıklık falan mı

Istmocel dikişin iyilesmemesi sonucu oluşan ceplesme

Benim de ilk defa dusuk oldu arastiricam insaallah tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…