💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben düşük sonrası adet olmadım ama doktor beklemene gerek yok deyince çalışmalara başladım. Kaç gün sonra test yapıyorsunuz? Bende n le SAT var ne BAT
Bana doktor bir adet donemi gecsin sonra yine deneyebilirsiniz dedi. 23 Kasim da adet oldum ama bir hafta surdu normal de daha uzun olurdu o yuzden bat i ben de bilmiyorum.
Dusen gebeligimi adete 4 gun kala ogrenmistim

Desteğin için çok teşekkür ederim canım bugün gidicem inşallah hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun

Amin hadi hayırlısıyla olur inşallah canım. Çok sevinirim ya çok seviyorum bebişleri. Fotoğraflara bakıyorum da bizimkiler kocaman oldi, bir küçümen arıyor gözlerim
Amin canımm teşükkür ederim
Dimi yaa sen bensin sürekli bebeklik fotoğraflarına bakıyorum iç geçiriyorum, hayırlısıyla kardeşlerine kavuşsunlar inşallah

Kizlar gunaydin.Bugun dpo 12.Kaset trst negatif ,erken gebelik testim yok.Regl agrisi gibi agrilarim var ama goguslerim acimio.Atesim de yuksek gibi.Usume vs de yok adet olcakmisim gibi degil hic yani.Az once regl oldum sandim kahverengi soluk pembe sildikce gelen bi akintim geldi.Yogun degil suruntu gibi ama.Dpo 12 de yerlesme olur mu ya da ben adet mi oluyorum ki.Reglime 2 gun vardi kesin adet bu bence :/

Günaydın kızlar kasık agrım var sanki yumutlama agrısı gibi geçen ay 4 gün geç gelmişti yine geç gelmez sanırım dimi ya bunme agrısı ben anlamadım geçen ayda böyle ahrı hissetmiştim meger günüm kayınca o gün yumutlama günüymüş şuan 6 gün kaldı gösteriyor takvim

Eklentiler

• IMG_5806.jpeg
    144,8 KB · Görüntüleme: 67
Günaydın kızlar bugün testi tekrarladım..
Olsaydı öncekilerden koyu olması gerekmez miydi? Hiç bir şey yok neredeyse ..
Her ay bunu yaşamak yordu….

Eklentiler

• 45B6D30C-2DD9-442C-8EC3-114C61189043.jpeg
    639,4 KB · Görüntüleme: 72
  • 7E3E2628-76F6-456D-B217-C8CDFDCC8027.jpeg
    622,8 KB · Görüntüleme: 69
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…