💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah gerekli büyüklüğe ulaşmıştır. 19-21 de felan iğne yapıyorlar sanırım.

Bende tüp bebek denedim, oda olmadi. Son sansim da bitmiş gibi.
Ben bugün 19-21 olacağını hiç düşünmüyorum. En fazla 16-17 olmuştur bence.
Hadi ya canım denedin mi tüp bebek. Sebep ne acaba ya o sebep bulunsa ona yoğunlaşılırdı.

Ben bugün 19-21 olacağını hiç düşünmüyorum. En fazla 16-17 olmuştur bence.
Hadi ya canım denedin mi tüp bebek. Sebep ne acaba ya o sebep bulunsa ona yoğunlaşılırdı.
Sebep yok canım.
Hormonlarda bir duzensizlik, raahimde bir sorun spremde bir sorun hicbirsey yok. Sebepsiz infertilite.

Kan verdim 1 gün gecikti regl 1850 çıktı beta , kızlar kafadan atınca oluyormuş

hepi

kan ver direk hiç bekleme koyu çıktıysa , ama işte hemen mutlu oldum simdide ya gözükmezse ya boşsa ne takımtılıyız ya İnşallah sağ salim alırız
Aynen bende boş kürtaj oldum kalbi durdu kürtaj oldum o yüzden korkuyorum açıkçası kan vermeyeya

Oy maşallah kuzum ya çokkk sevindim m🥰🥰🥰🥰
Korkarak gittim Zaten titriyordum doktorum fark etti niye titriyorsun dedi dedim boş gebelik geçmişim var o yüzden korkuyorum sonra gösterdi bana korkma bak burada dedi 🥹🤲

Eklentiler

• IMG_20231212_123525.jpg
    IMG_20231212_123525.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 43
Korkarak gittim Zaten titriyordum doktorum fark etti niye titriyorsun dedi dedim boş gebelik geçmişim var o yüzden korkuyorum sonra gösterdi bana korkma bak burada dedi 🥹🤲
Maşallah hayırlı olsun çok sevindim pıtırcık kadar daha :emir_bebek:Insallah sağlıkla ilerler. 😊

Yolk saçi ne canım inşallah kalp atışını duyarsin canım 🤲 hepimiz inşallah 🤲 pazartesi kan vericem canım sağlık ocağına
Canım hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. Kürtajdan sonra sağlıklı oluyormuş inşallah öyledir kötüyü düşünme lütfen bebişin seninle ve kalp atışınıda duyacaksın 🥹🙏 bir de kaç ay bekledin kürtajdan sonra ?

X