💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım nasilsin aşılama oldu mu ?
Yok canım bu ay letu kullandım sürekli yumurta takibine gidiyorum doktor çağırıyor.en son Salı günü bitti hap.Salı günü gittim yumurtalar 10 12 milim falandı cuma yani yarın bir daha çağırdı bir daha bakacak bu arada yarın 11, günüm. Kaç milim olmuşlardır ki? Bir de benim rahimde sıvı toplanması var mı onu da takip ediyor görürse önce operasyon yapacak. Salı günü görmemişti yarın da bakacak

@Mervenur277 Zumruduanka96 Zumruduanka96 @melisaa93 fnd_50 fnd_50 @sevayd @tweeetyyy @IADK @golden-snitch @melegim can @Afratafrac @edahandro ve dıger arkadaslarım.Merhaba güzellikler🌸❤️uzun zamandır yokum.ee tabii 1 yılı devırcez yakında buda ister istemez artık bıkkınlığa ve küskünlüğe neden oluyor.Kendime son bir ay verdim.Olmazsa ocak-şubat ayında klomene başlayacağım hatta belki direk aşılama yapmayı düşünüyorum.Son sürecimi haber vereyim size dedim🥰bu ay yumurta takibi yaptırdım yumurtam büyüyüp çatlıyor ama olması gerekenden geç oluyor bu süreç,tutmamasının bundan kaynaklandıgını düşünüyorum(her ne kadar dr çok önemli değil desede)Durumlar böyle,bebiş haberını alabilirsek o zaman yazarım inşallah bidaha size🙏🌸😍kendınıze ıyı bakın❤️hamiş olanlar saglıkla alsın minnoşlarını kucaklarına❤️
Ben de girmiyorum çok buraya canım ara sıra giriyorum dediğin gibi bıkkınlık oluyor bazen ama inşallah en yakın zamanda birbirimize hamileliklerimizi etiketleriz amiiiiinn

Kan verdim 1 gün gecikti regl 1850 çıktı beta , kızlar kafadan atınca oluyormuş 😂😂
Yaaaa 😍😍😍😍 geçtektenn mi harikaaa hayırlı ugurlu olsun canım benim cok sevindim kafadan atılmıyor maalesef ya ben hbi zaman beceremedim bunu senin ne güzel kplay olmuş 🥰🥰 ben 1.5 yıldır demiyorum

Ozel bir testle canim. Ama tesadufen oldu aslinda. Bir doktorun calismasi vardi. Katilmak ister misin dedi. Test aldi. Orda cikmisti
Tesekkur ederim peki bu testi neyden suphelenip de istiyorlar? Ekim ayinda kurtaj oldum. Dusuk yapan bazi kisilerde pihtilasma oldugunu okudum ama doktorum bununla ilgili bana bir sey soylemedi. Tekrar gebelik olursa onlem almak gerekiyor sanirim.

kızlarr en yakın bat tarihi kimin şimdi hadi birlikte bekleyelimm benim 22 gösteriyor ama sanki 1 gün önce yumurtlama oldu 21 aralıkta olabilir
Ben de 21 aralik diye dusunuyorum ama dusuk sonrasi degisiklik olabiliyormus hepimiz icin hayirlisi olsun. Burda okudukca ben de test bagimlisi oldum😅 normalde son gunler yapardim bu sefer erken oldugunu bile bile hafta basindan beri test yapiyorum☺️

Tesekkur ederim peki bu testi neyden suphelenip de istiyorlar? Ekim ayinda kurtaj oldum. Dusuk yapan bazi kisilerde pihtilasma oldugunu okudum ama doktorum bununla ilgili bana bir sey soylemedi. Tekrar gebelik olursa onlem almak gerekiyor sanirim.
Doktorla tekrarlayan dusukler sonrasi bakiyorlar genelde. Ama burada tek gebelik kaybi yaşayıp gidip baktiran arkadaslari gordum bir cogunda da pihtilasma sorunu cikti canim. Baktirmak istersen genetik bolumunden randevu alip gidip kan verebilirsin.

selam kızlar bu ay laboquik ovülasyon testi ile ilerledim ama testim son adetimden 13 sonra pik oldu sonra silikleşti aradan üç dört gün geçince yine pik oldu iki üç gün pik oldu halbuki markayı baya tavsiye eden oldu. benim durumumu yaşayan var mı aranızda?

Yok canım bu ay letu kullandım sürekli yumurta takibine gidiyorum doktor çağırıyor.en son Salı günü bitti hap.Salı günü gittim yumurtalar 10 12 milim falandı cuma yani yarın bir daha çağırdı bir daha bakacak bu arada yarın 11, günüm. Kaç milim olmuşlardır ki? Bir de benim rahimde sıvı toplanması var mı onu da takip ediyor görürse önce operasyon yapacak. Salı günü görmemişti yarın da bakacak
İnşallah gerekli büyüklüğe ulaşmıştır. 19-21 de felan iğne yapıyorlar sanırım.

Bende tüp bebek denedim, oda olmadi. Son sansim da bitmiş gibi.

Kızlar Salı günü kan sonucum 50.8 çıkmıştı. Perşembe günü verdiğin 140. Nasıl sizce ?

Eklentiler

• IMG_3630.jpeg
    IMG_3630.jpeg
    14,2 KB · Görüntüleme: 27
Benim de aklımda şüphe kaldı. Doktora sordum seninki onunla ilgili değil yanlış konumlanmisti dedi. Test yapmadi

Ben de 21 aralik diye dusunuyorum ama dusuk sonrasi degisiklik olabiliyormus hepimiz icin hayirlisi olsun. Burda okudukca ben de test bagimlisi oldum😅 normalde son gunler yapardim bu sefer erken oldugunu bile bile hafta basindan beri test yapiyorum☺️
Ben düşük sonrası adet olmadım ama doktor beklemene gerek yok deyince çalışmalara başladım. 😃 Kaç gün sonra test yapıyorsunuz? Bende n le SAT var ne BAT😂😂😂

Merhaba kızlar, Freely mavi test(epedy) için bilgilendirme eklemek istiyorum;28 kasımda çatlatma iğnesi oldum, 14 aralık'a kadar silik çizgi gösterdi. İlk 5 dakika içinde çıkıyordu hem de silik çizgi, koyulaşma olmadığı için ciddiye almamıştım. Bugün regl oldum, sürpriz son oldu😅 belki de iğne etkisi bende uzun sürmüş olabilir.
Güvenilir, silik çizgi çıkarmayan gebelik testi marka öneriniz varsa talibim🤗

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, Freely mavi test(epedy) için bilgilendirme eklemek istiyorum;28 kasımda çatlatma iğnesi oldum, 14 aralık'a kadar silik çizgi gösterdi. İlk 5 dakika içinde çıkıyordu hem de silik çizgi, koyulaşma olmadığı için ciddiye almamıştım. Bugün regl oldum, sürpriz son oldu😅
Güvenilir, silik çizgi çıkarmayan gebelik testi marka öneriniz varsa talibim🤗
Predictor comfort

X