💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bende nazara inanıyorum kuzum ama tanıdığım sevdiğim insanlardan bişey saklamam. Kuşum izah ettim zaten problemimiz yok ama her hamile kalanla böyle olacaksam çok zor bir durummuş yeni anladım. Ondan bu üzüntüm. Allah isteyen kimseyi bekletmesin eksiksiz kusursuz kavuştursun inşallah

Ne bileyim olabilir canım daha öncede onlara anlattım hep o anlatmayınca üzüldüm o kadar

Evet ya batmalar bugün çok adeten önce yoktu adet günü.cogaldi batmalar birde sanki böyle uzun süre idrara cikmazsin ya birikir ağrı olur öyle ağrım var
Ayyy canım benim de aynı. Enfeksiyon varmış iste. Hemen bir doktora görün sende. İki gündür iyiydim. Benim de tekrar başladı ağrı sağ kasik sağ bacak

Doğru söylüyorsun kuzum ne örnek hayatlar var okuyoruz duyuyoruz. Sağlıkla ilgili problem olmasın Allahın izniyle gerisi nasipse hallolur

Teşekkür ederim canım doktor da direkt sigarayı çok mu içiyor demişti, bıraksın dedi ama kime dedi

Maalesef oluyor böyle şeyler canım üzme kendini Rabbım herseyin iyisini bilir. Ben de yaşıyorum buna benzer şeyler insan böylece kim dost kimdegil anlıyor iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…