💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yok canım yapmadım, 12'si 13'ü gibi adetim. Belim ağrıyor hafif bi kasık ağrısı var göğüslerim de çok dolu hissettiriyor ama adet gibi geliyor bana :KK43:
Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah canım 🌸
Ben şimdi bitane daha test yapıcam yada yapmasammı bilmiyorum ya 🤦‍♀️

Eklentiler

• 2D93C4AA-F290-4452-8C32-AE1262075F6B.jpeg
    2D93C4AA-F290-4452-8C32-AE1262075F6B.jpeg
    123,3 KB · Görüntüleme: 60
Ayy çok uzun zmndr bu gruba yazmamıştım, şimdi anneler grubundayım. Rabbım sizlerde basıp etsın.
Ovulasyon takıbı gebeliği kolaylaştırıyor. Bnde kullanmıştım 3 kımyasalım var üst üste. Eşinizle birliktelıgınız günaşırı olsun, zaten sperm vucutta kalıyor.bişey kaçırmassın merak etme. Pik iken bırlıktelık olursa sperm içeride olacagı için, yumurta çatladığında, hazır sperm içerde bekledgı için şans daha fazla olur. Önemli olan çatlama yani silikleşmedir, pik ya 2 gun sürer ya da 3 gün. Ama silikleşme oldugun da sperm içerde hazır beklemeli
Canım doğal mi oldu

Kızlar maalesef kırmızılar geldi 😔 herşey allahtan ama inanın bu sefer çok üzüldüm içimde hiç bir umut kalmadı sanki çok üzgünüm Buda benim sınavım biliyorum ama gerçekten çok yıprandım 😔😔
Üzülme vardır bi sebebi belki daha hayırlı ve güzel zamanda gelicek

Kizlar gunaydin.Hayirli haftasonlariniz olsun..Siz de benimle ayni seyi dusunuyormusunuz bilmiyorum ama korunmayi biraktigimiz 4 aydir hersey sanki cok farkli icimde.Eskiden bi yumurtlama agrisi bi regl agrisi bilirdim.Simdi yumurtlama sonrasi da degisik agrilar , gaz,bitakim icerde calismalar pit pit atmalar.sizde de boyle mi? Evet bu surecte sonuc hep negatif ama vucudunun verdigi sinyalleri yuzde yuz bilen biri olarak kesinlikle icimde bi calismalar oluyor buna eminim.Eger rahim kendini hazirliyorsa kolay gelsin diyeyim ne diyeyim ins oyledir :)))

Kizlar gunaydin.Hayirli haftasonlariniz olsun..Siz de benimle ayni seyi dusunuyormusunuz bilmiyorum ama korunmayi biraktigimiz 4 aydir hersey sanki cok farkli icimde.Eskiden bi yumurtlama agrisi bi regl agrisi bilirdim.Simdi yumurtlama sonrasi da degisik agrilar , gaz,bitakim icerde calismalar pit pit atmalar.sizde de boyle mi? Evet bu surecte sonuc hep negatif ama vucudunun verdigi sinyalleri yuzde yuz bilen biri olarak kesinlikle icimde bi calismalar oluyor buna eminim.Eger rahim kendini hazirliyorsa kolay gelsin diyeyim ne diyeyim ins oyledir :)))
Benimde öyle vallahi. Yumurtlamadan sonra ağrılarım hak getire yani. Bi ay sivilcem çıkıyor bi ay çıkmıyor bi ay göğsüm ağrıyor bi ay ağrımıyor. Çok farklılaştı herşey.

X