💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bende eğer çektirirsem anestezi almayı düşünmüyorum 10 dakikalık bir işlem için gerek duymuyorum bilgi için teşekkürler🌺😊

Rica ederim ne demek kesinlikle gerek yok onun için anestezi vücûda girmesine inşallah gerek kalmaz ama banada doktor film sonrası yıkanma gibi oldugu için gebelik yükseliyor demişti

Rica ederim ne demek kesinlikle gerek yok onun için anestezi vücûda girmesine inşallah gerek kalmaz ama banada doktor film sonrası yıkanma gibi oldugu için gebelik yükseliyor demişti
Yani dayanılmıycak bir acı olduğunu düşünmüyorum bende dayanıklıyımdır ben 💪. Ama İnşallah gerek kalmaz bu ay güzel haber alırım hepimiz alalım🥰🤲

Seninle aynıyız benimde 8 aralık bende senin dedigin gibi 10 una kadar beklicem inşallah ikimizde güzel haberler veririz hiç peki hissiyatın varmı
Hissiyatim çok kasıklarda sağlı sollu batma var sürekli çişim varmış gibi doluluk garip garip hisler var. Benim istisnasız her adetden bir hafta falan önce kocaman sivilce çıkar kıpkırmızı yani osivilceyi görsem umud edip test bile almam o derece eminim olmadığına, (ilk gebeliğimde de çıkmamıştı) adet baya yaklaşmasına rağmen çıkmadı. Göğüslerde değişiklik yok. Adetken çoğunlukla karnım ağrımaz o yüzden o “adet olacakmış gibi karnım ağrıyor” olayı yok yani böyle inşallah iyiye işaretdir

Daha pik yapmamis sanirim canim markasi ne o da onemli bazi markalarda t cizgisi daha koyu oluyor sonrada silinince catlamis oluyor seninki 19unu bulacak sanirim ben kendi catlamami senden takip ediyorum biliyosun 🤣
Laboquick canım yaa 5 gün koyu kalabiliyor mu böyle 😂 et et inşallah olması gereken günde çatlarızda ne diyim 😂 ben değerlendireyim mi bugünüde

Merhaba 28 kasım akşamı ovitrelle yaptım, en erken testi ne zaman yapmalıyım? ☺️🥺
Saymaya hangi günden başlayacağım ona da emin olamadım🙈 10 aralıkta düşünüyorum ama yanlış mı çıkar sonuç?

Kızlar ovülasyon testime bakın gene kıpkırmızı ya gene mi değerlendirelim 😂
Canım bu laboysa daha koyu pik olacaktır diye düşünüyorum bugünü boş geç yarın değerlendirirsin 🤗
Geçen ay ben 3 4 gün pik sandım böyle koyu çıkınca ama pik bambaşkaydı 🤣
Bak böyleydi

Eklentiler

• 20231103_131132.jpg
    20231103_131132.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba 28 kasım akşamı ovitrelle yaptım, en erken testi ne zaman yapmalıyım? ☺️🥺
Saymaya hangi günden başlayacağım ona da emin olamadım🙈 10 aralıkta düşünüyorum ama yanlış mı çıkar sonuç?
Canım 12. gün yapabilirsin iğnenin ertesi günü 1 sayacaksın diye biliyorum, inşallah pozitifi görürsün 🙏🏻🌸

Öyle sayınca 10una denk geliyor o zaman, inşallah hep beraber pozitiflerimizi görürüz🤲🤲

Geçen ay da çatlamadan sen saymıştın🙈
Yaa olabilir kuzum az saymıyoruz burda birbirimizin gününü de, kendimiz gibi heyecanlanıyoruz 😍
10 unda güzel haberini bekliyoruz o haldee 🤩 Gönlündekini nasip etsin Rabbim 🙏🏻

Canım bu laboysa daha koyu pik olacaktır diye düşünüyorum bugünü boş geç yarın değerlendirirsin 🤗
Geçen ay ben 3 4 gün pik sandım böyle koyu çıkınca ama pik bambaşkaydı 🤣
Bak böyleydi
Ay bu kadar koyu değil iyi bari korktum bende yumurtam var çatlamıyor sandım 😂 değerlendirdim artık yarın gene değerlendiririm canım 🥰

X