💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzuumm 😍😍 ben de seni ozledim ya.. pek bakamadim uzun suredir buralara gercekten. Cok erken uyuyorum ve surekli uyuyorum. O haldeyim. Dun kontrol vardi cok sukur yolunda dedi her sey. 2.7cm olmus bebis.😊 Bakalim insallah sonuna kadar oyle gider🙏

Simdi edosa yazdiklarini okudum kuzum altta. 4 yumurta super buyumus bence. Bisey soyliyim mi. Gecen ayki klomenin etkisi bence ve ben bu sitede boyle klomeni kullandigi ay degil de bir sonraki ay hamile kalan cok gördüm. Insallah senin de oyle olur bebisim😍😍😍 moral ve motivasyonunu iyi gordum bu arada ve cok sevindim😍
Evet ya ben de bunlardan bir tanesiyim geçen sene rahmetli oğluma Eylül ayında çatlatma iğnesi oldum klemen kullandım tutmadı ama Ekim ayında kendiliğimden kalmıştım

Selam kızlar bugün gebelik testi yaptım 4 gün gecikmem var ama çizgi silik sizce pozitif mi tam anlayamadım da 🥹

Eklentiler

• BC9D32B3-6A5C-448D-8B5F-7F0B44E5B35A.jpeg
    BC9D32B3-6A5C-448D-8B5F-7F0B44E5B35A.jpeg
    185 KB · Görüntüleme: 54
Kuzucumm ♥️ Çok özletme kendini ara ara uğra bize 😍 Maaşallah kocaman olmuş ya bebiş mercimek kadar oldu mu yani 🥰🥰 ben de 2. Ay hamile kalan daaha çok kişi olduğuna inanarak modumu hep yüksek tutuyorum inşallah olacak 😍
Olacak olacak canim benim. 2 haftaya kalmadan guzel haberi vereceksin insallah🙏🙏😍😍 mercimegi biraz asti sanirim badem kadar diyebiliriz🤣🤣

İnofolic doktor bana da verdi ama eczacı bu çok pahalı başka bir folik asit kullanabilirsin dedi. Klomeni hangi testi yapıp kullandiriyor
Bi test yapmadı yumurtalıklarıma baktı tamam sıkıntı yok dedi klomen verdi evet inofolic pahalı günde 2 tane olacak sekilde kullandım (1 kutu 10 gün gidiyor) 2 kutu 600₺ civarı vermiştim ama sonuç aldığım için değer 😊

X