💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ay gerçekten mi canım ben çizginin kıpkırmızı olmasını bekliyordum bu bana silik gibi geldi Şuan çok heyecanlandım 🥰🥰🥺🥺🥹🥹 yarın kan vereceğim inşallah
Burda ne gölge testlerle hamileliğini öğrenen oldu. Maşallah seninki çok belirgin. Başka testin varsa yaparsın yine bakarsın koyuluguna. Sonra da kan verirsin. Hayırlı olsun 💫 bize de dua et

Burda ne gölge testlerle hamileliğini öğrenen oldu. Maşallah seninki çok belirgin. Başka testin varsa yaparsın yine bakarsın koyuluguna. Sonra da kan verirsin. Hayırlı olsun 💫 bize de dua et
Tmm canım benim çok teşekkür ederim ☺️ rabbim sana ve isteyen herkese tez zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah 🥰🙏🏻

Seni ve gebeliğini öğrenen arkadaşları tebrik ediyorum gözünüz aydın kızlar Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲
Benimde uygulamaya göre 4 günüm kaldı test alıp yapmamak için zor duruyorum ama hiçbir belirtim yok benim sadece çok halsizim sürekli uykum var havalardan sanırım
Teşekkür ederim canım hayırlısıyla güzel haber alırsın inşallah ❤️

Arkadaşlar merhaba soğan kürü hakkında bilgisi olan var mı yani benim reglim düzenli olur herhangi bir kist vs vs gibi bir durumum da yok gebelik için soğan kürü denemek istiyorum ama korkuyorum da biraz bilgisi olan yada soğan kürü yapıp gebe kalan var mı
Bir kere yaptım döngümü bozdu sonra bıraktım canım ama kimisine de çok iyi geliyor o ay hamile kalıyor o yüzden bünyeden bünyeye değişiyor

Ovulasyonla takip etmişmiydin kuzum
Yok etmedim bu ay, sadece burada biriyle konuşurken merak ettim takvimde görünen ovülasyondan 1 gün önce test yaptım, ertesi gün koyulaşacak gibiydi yani yine 14.günde yumurtladım bence. Hafif kasık ağrısı akıntı falan oldu. Ama aşırı değerlendirdik denemez yani çok umudum da yok :)

Yok etmedim bu ay, sadece burada biriyle konuşurken merak ettim takvimde görünen ovülasyondan 1 gün önce test yaptım, ertesi gün koyulaşacak gibiydi yani yine 14.günde yumurtladım bence. Hafif kasık ağrısı akıntı falan oldu. Ama aşırı değerlendirdik denemez yani çok umudum da yok :)
Tek ilişkiyle bile hamile kalan var o yüzden aşırı değerlendirmeseniz bile ihtimal hep vardır☺️

İşte böyle zamanda tutar kuzum zaten 🥰üstüne düşmemişken yanı yumurtlamadan kaç gün geçmişmolsun şimdi senin

X