💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Günaydın kızlarım nasılsınız? Hamile olan arkadaşlarımı tebrik ediyor kucaklıyorum inşallah darısı bizlere olsun. Bu ayki yumurtlama takibim bu şekilde kızlar. Hem uygulama hem ovulasyon testiyle eş zamanlı gidiyorum. Bugün çatlamış değil mi yumurtam?Bütün günleri değerlendirdim test yaptığım..Bugün de 2 gün daha değerlendirsem üst üste sonra gün aşırı gitsem sanırım verimli geçirmiş olurum gerisi Allaha kalmış..
Canım ben ovulasyon günlerimde bol bol havuç ve kabak çekirdeği yedim

27 ağustos düüüünden beri hiç korunmadım ve yeni evliyim yumurtlama günlerinde olumşu sonuç alamadım nasıl oldu bende anlamadım yada hamilemiyim suan onuda bilmiyorumda net olarak 🥲
Maşallah kuzum maşallah.Testlerin yanlış olduğunu düşünmüyorum çok silik olsa belki derdim ama sonuç güzel bence öyle görünüyor. Bak kan sonucunu da gör ,sonra bize de dua et olur mu?

Bende buna benzer rüyalar görüyorum Rabbim hayra çıkarsın hayırlı zamanda inşallah 😍

Kizlarr merhaba öncelikle hamile kardeşlerimi tebrik ederim inşallah sağ salim kucaklarına alırlar 🤲benim gibi bebek istiyen herkese Allah nasip etsin 🤲 kızlar ben bir şey sormak istiyorum ben normalde 27 günde bir olurum Kasım ayında 29 oldu döngu şimdi ben adet günümü 29 döngüye goremi yoksa 27 döngüsüne goremi ayarlayacagim

Kizlarr merhaba öncelikle hamile kardeşlerimi tebrik ederim inşallah sağ salim kucaklarına alırlar 🤲benim gibi bebek istiyen herkese Allah nasip etsin 🤲 kızlar ben bir şey sormak istiyorum ben normalde 27 günde bir olurum Kasım ayında 29 oldu döngu şimdi ben adet günümü 29 döngüye goremi yoksa 27 döngüsüne goremi ayarlayacagim
Uzun süredir hangi dongu de devam ediyorsa o şekilde hesap yap canım. Bazen böyle degisebiliyo çünkü. Bu arada teşekkür ederiz

Kizlaaaarrrrrrrr ben açtım yeni topik. Haydi gelinnnn 🤭🥰🥰🥰🥰 2024 hamiş ve hamiş adayları yazan topikkk . Bekliyorum bu sayfayı komple artık oraya yazalim

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-04-12-11-39-331_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-04-12-11-39-331_com.android.chrome.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 44
Ah bana da öyle süpriz olacak 😍 pik ve çatlama da dayanılmayacak kasık ağrım vardı yürütmüyordu sonra azaldı geçen hafta ara ara girdi ama öyle çok değil bu hafta da beklemedeyiz bakalım 🙏🏻😍 inşallah güzel haberler alırız kuzum merakla bekliyorum
Benim catlama tarihi tahminden ibaret bat da degisken o yuzden tam surpriz. 12 araliga kadar yolu var hakikaten 1 ay hemen gecti de ah su son 1 hafta ne yapacagiz biz 😅

Insallah canim benim kendim icin konusayim illaki bu ay olsun insallah diye de dua etmiyorum cok istememe ragmen. Hayirli zaman diye birsey var hepimizin bir zamani var. Zamaninda cok istedigim seyler gec bir zamanda oldugunda iyiki boyle olmus dedigim seyler oldu.

Benim catlama tarihi tahminden ibaret bat da degisken o yuzden tam surpriz. 12 araliga kadar yolu var hakikaten 1 ay hemen gecti de ah su son 1 hafta ne yapacagiz biz 😅

Insallah canim benim kendim icin konusayim illaki bu ay olsun insallah diye de dua etmiyorum cok istememe ragmen. Hayirli zaman diye birsey var hepimizin bir zamani var. Zamaninda cok istedigim seyler gec bir zamanda oldugunda iyiki boyle olmus dedigim seyler oldu.
Kesinlikle katılıyorum...

haticemm42 haticemm42 canım ne dedi doktor dün 8de gidecektiniz
Canım dün gittim kontrol etti rahim için kanamam gözükmüyormus çok şükür. Kese de gözükmedi henüz. Kan verdim o da 237 çıktı. 2 gün sonra bir dhaa ver 2 katına çıkarsa sağlıklıdır dedi. Birşey de vermedi yolladı. O gelen kırmızı kan için de yerleşme kanamasi dedi 🙄😊

Doğru diyorsun kuzum hayırlı zamansa Allah nasip etsin inşallah hepimize 🙏🏻

Ay inşallah süpriz yapar canım öyle daha heyecanlı 🥰. Benimde kasıklarımda garip bir rahatsızlık var arada sağlı sollu batma oluyor ama genelde böyle bir doluluk rahatsızlık var ilk defa yaşıyorum böyle birşey
Aynen canim sende ilk defa oluyorsa yerlesmeyle alakali belki de. bende hamile olmasam da bunlar oluyor zaten sabir sabir bat gununu gecirecegiz

Canım dün gittim kontrol etti rahim için kanamam gözükmüyormus çok şükür. Kese de gözükmedi henüz. Kan verdim o da 237 çıktı. 2 gün sonra bir dhaa ver 2 katına çıkarsa sağlıklıdır dedi. Birşey de vermedi yolladı. O gelen kırmızı kan için de yerleşme kanamasi dedi 🙄😊
Fazla fazla dikkat et kendine cok yorma kendini sağlıcakla artsın değerin inşallah kuzum ❤❤❤

X