💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

KIZLARRRRRR
Yumurtlama sonrası 10. Günde böyle bir değerle öğrenmem iyi mi kötü mü bilmiyorummmm beklettim sizi misafirim vardı ve aşırı sancım vardı giremedim
Kiz ben sana hcg degerini bile yazdim bugun 6 olmasi lazim diye ben daha napayim
Duzenleme: yok onu sana dememisim herhalde kuzum ama sonucta demisim sana cikmis

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Benim yumurtlama dönemim 16-17 kasımdı. Beklenen adet dönemim de 30 Kasım en geç 1 aralıktı. Ben adet olmadım ancak bu süreçte yaptığım erken gebelik testleri dahil bugün de yaptığım test negatif çıktı. Normalde 29 günde bir adet olurum en geç. Uygulamada bile normal döngüden 3 gün sapıldı yazıyor. Bugün 5-6 gibi bir damla kanama oldu tuvaletteyken o saatten beri hiçbir şey yok.

Gebelik testleri negatif diye en az 7 gün geçsin diye bekliyordum ama bugünkü kanama kafamı karıştırdı. Şunu sormak istiyorum yerleşme kanaması için geç mi ayrıca hamile olsaydım kesinlikle testte çıkması gerekmez miydi bu zamana kadar. Yumurtlama üstünden 16 gün geçti.

Aynen kuzum bu bizlik sorun değil baba adaylarının test yaptırması gerekiyor nasipse eşimde çarşamba günü gidecek ürolojiye onda sorun çıkmazsa benim son basamak rahim filmi kalıyor geriye

Kuzum merhabalar ben gebeliğimin 6. Haftasında gördüm yerleşme kanamasını ama nokta kadar bir damlaydı iç çamaşırımda peçeteye gelen bişey yoktu korkup doktorumu aramıştım hiç unutmuyorum. Herkesin bünyesi hamileliği farklı. Takipte kal benim geçen ay tam 6 gün gecikmem oldu 7. Gün adet oldum inşallaj sen güzel haberler alırsın

Test den sonra kan testi yapmiştinz sonuçları çıktı mı acaba merak ettim bendede aynı durum var 2 test yaptım

KIZLARRRRRR
Yumurtlama sonrası 10. Günde böyle bir değerle öğrenmem iyi mi kötü mü bilmiyorummmm beklettim sizi misafirim vardı ve aşırı sancım vardı giremedim
Bu arada bu acildeki doktor bana hic birşey vermedi . Belki kimyasala dönebilir çok yeni diyo. Ne acayip insanlar doktor oluyor ben anlam veremiyorum. Biz burda kadın dogumcu olduk yeminle.
Yaaaaa sizi yicem çok güzel olacak her şey sağlıkla büyütün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…