💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çok iyi yapıyorsun kuzum “sabreden derviş muradına ermiş” belirtilerin varmı peki
Kızlar 1 saat önce kan vermeye gittim kontrol edildi. Ultrason da şuan sıkıntısız çıktı. Kese goxukmuyor henüz . Kan sonuclarimi bekliyorum. Kanamam devam etmiyor hamdolsun. Tarif ettiğim kanamaya da yerleşme kanaması dediler. Bakalım ne olacak. İnşallah guzel güzel ilerler herşey 🥰 bu kanama işi çok zor insanı mahvediyo.

Kızlar 1 saat önce kan vermeye gittim kontrol edildi. Ultrason da şuan sıkıntısız çıktı. Kese goxukmuyor henüz . Kan sonuclarimi bekliyorum. Kanamam devam etmiyor hamdolsun. Tarif ettiğim kanamaya da yerleşme kanaması dediler. Bakalım ne olacak. İnşallah guzel güzel ilerler herşey 🥰 bu kanama işi çok zor insanı mahvediyo.
Canım kanamanın durması çok iyi 👍. Kese için erken daha gözükmez. İnşallah değerin sağlıkla artmıştır canım sağlıkla ilerler🥰🤗

Çok iyi yapıyorsun kuzum “sabreden derviş muradına ermiş” belirtilerin varmı peki
Şuan hicbir belirtim yok kuzum ya akintim dahi yok normalde nasilsam oyleyim hic hamile gibi hissetmiyorum ki sadece azicik istahim acik. Ki ben normalde istahsiz biriyimdir ama baska bir sebeptende olabilir. Hic belirtisiz de hamile olabilirim bu da var tabi. Sabirla bat gununun bir kac gun gecmesini bekleyecegim

Ayy cok heyecanli bekliyoruzzz 🤩

Arkadaşlar ayın dünkü ve bugünkü testlerim. Belirgin şekilde koyulaşma var. 🌼 Zumruduanka96 Zumruduanka96 bir nazar boncuğunu alırım artık tabloya.

Çıktı mi sonuç

Kuzum çıkınca hemen yaz 😍😍

ecevekedileri ecevekedileri canım çıktı mı sonucun

ecevekedileri ecevekedileri seni merak ettik canim nerelerdesin
KIZLARRRRRR
Yumurtlama sonrası 10. Günde böyle bir değerle öğrenmem iyi mi kötü mü bilmiyorummmm beklettim sizi misafirim vardı ve aşırı sancım vardı giremedim

Eklentiler

• IMG_7262.png
    IMG_7262.png
    120,8 KB · Görüntüleme: 108
X