💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yaa biliyodum iste masallah diyeyim 😍 hadi guzel ilerlesin insallah erken ogrenmis oldun canimm
Maşallah inşallah çok güzel gider
Bende senin durumuna sevindim canım. Daha çok erkenden vermişsin zaten. Artar zamanla inşallah. Rabbim ol dedikten sonra oluyor herşey.
İnşallah Rabbim bize yardım etsin
Çok erken öğrendiğin için böyle olması normal geldi bana hayırlı olsun 😊
🫶🏻 koyulaşmış bugün ekliyorum fotoları şimdi yaptım
Yeni yeni yukseliyor gözün aydın canım 🥰 sağ salim tutunsun
Yükselmiş gibiiii ay çok heyecanlı
Hayırlı olsun canım cok yeni 2 gunde bir takip edersin artışı
Yarın yine kan vereceğim inşallah artacak ama kaç olması lazım
Sürekli takip etmek lazım. Iki gün sonra yeniden test yapın. Bakalım artacak mı
🫶🏻
Yaaaaa sizi yicem 🤩 çok güzel olacak her şey sağlıkla büyütün inşallah 🌸
Aminnnn Allahım güzel günleri göstersin
Çok sevindim canım artarak devam etsin inşallah 😍
Çok teşekkür ederim 🫶🏻🫶🏻😻

Kaç zamandır burada hep bu haberleri okuyordum hala şok içindeyim ilk kez yükseldi değerim Allah devamını gösterir 🙏🏻 inşallah 🤲🏻 hepimizin gönlündekini hakkımızda hayırlı yapsın rabbim
Dpo 11

Eklentiler

• IMG_7288.jpeg
    IMG_7288.jpeg
    145,8 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_7287.jpeg
    IMG_7287.jpeg
    140,8 KB · Görüntüleme: 117
  • IMG_7286.jpeg
    IMG_7286.jpeg
    114,5 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_7284.jpeg
    IMG_7284.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 93
Şuan hicbir belirtim yok kuzum ya akintim dahi yok normalde nasilsam oyleyim hic hamile gibi hissetmiyorum ki sadece azicik istahim acik. Ki ben normalde istahsiz biriyimdir ama baska bir sebeptende olabilir. Hic belirtisiz de hamile olabilirim bu da var tabi. Sabirla bat gununun bir kac gun gecmesini bekleyecegim
Olabilir canım bence hiç belirtisiz hamile kalanlar daha şanslı hamilelikleri daha rahat geçiyor. Peki kasıklarda değişiklik varmı

Olabilir canım bence hiç belirtisiz hamile kalanlar daha şanslı hamilelikleri daha rahat geçiyor. Peki kasıklarda değişiklik varmı
Bakalim canim belirti olacak illa diye birsey yok tabi gittikce azalan gogus hassasiyeti var bata 10 gun kala sol kasigimda biraz baski vardi hatta gecen ay da aynisi sagda vardi ama adet oldum. Ne belirti ne birsey gelirse supriz olacak bana.

🫶🏻

Kaç zamandır burada hep bu haberleri okuyordum hala şok içindeyim ilk kez yükseldi değerim Allah devamını gösterir 🙏🏻 inşallah 🤲🏻 hepimizin gönlündekini hakkımızda hayırlı yapsın rabbim
Dpo 11
çok erken öğrendiğin için çok beklemek zorunda kalacaksın 😅

🫶🏻

Dpo 11
Kuzum kaç zamandır deniyorsunuz bu ay yaptığun özel bir şey var mıydı vitamin takviyesi falan bizi aydınlat 😍 seninle aynı çatlamalarımız inşallah ben de senin gibi güzel haber alırım 🙏🏻

Bakalim canim belirti olacak illa diye birsey yok tabi gittikce azalan gogus hassasiyeti var bata 10 gun kala sol kasigimda biraz baski vardi hatta gecen ay da aynisi sagda vardi ama adet oldum. Ne belirti ne birsey gelirse supriz olacak bana.
Ah bana da öyle süpriz olacak 😍 pik ve çatlama da dayanılmayacak kasık ağrım vardı yürütmüyordu sonra azaldı geçen hafta ara ara girdi ama öyle çok değil bu hafta da beklemedeyiz bakalım 🙏🏻😍 inşallah güzel haberler alırız kuzum merakla bekliyorum

Son düzenleme:
Günaydın kızlarım nasılsınız? Hamile olan arkadaşlarımı tebrik ediyor kucaklıyorum inşallah darısı bizlere olsun. Bu ayki yumurtlama takibim bu şekilde kızlar. Hem uygulama hem ovulasyon testiyle eş zamanlı gidiyorum. Bugün çatlamış değil mi yumurtam?Bütün günleri değerlendirdim test yaptığım..Bugün de 2 gün daha değerlendirsem üst üste sonra gün aşırı gitsem sanırım verimli geçirmiş olurum gerisi Allaha kalmış..

Eklentiler

• IMG20231204062232.jpg
    IMG20231204062232.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 89
Günaydın kızlarım nasılsınız? Hamile olan arkadaşlarımı tebrik ediyor kucaklıyorum inşallah darısı bizlere olsun. Bu ayki yumurtlama takibim bu şekilde kızlar. Hem uygulama hem ovulasyon testiyle eş zamanlı gidiyorum. Bugün çatlamış değil mi yumurtam?Bütün günleri değerlendirdim test yaptığım..Bugün de 2 gün daha değerlendirsem üst üste sonra gün aşırı gitsem sanırım verimli geçirmiş olurum gerisi Allaha kalmış..
Çatır Çatır çatlamış.🌼

Evet canım çatlamış görünüyor inşallah sağlıklı bir çatlama olmuştur🤲 bende yumurtlama döneminde üst üste değerlendirmistim o ay sonuç aldım elhamdülillah 🌸

Bence çok güzel çatlamış görünüyor. Gayet iyi bir değerlendirme olmuş hayatım umarım sonuç elde edersin :KK28: Bu ay eğer ben de hamile kalmamışsam ki zannediyorum olmadı önümüzdeki ay gün aşırı ilişki ve yumurta takip yapmayı planlıyorum.

Bence çok güzel çatlamış görünüyor. Gayet iyi bir değerlendirme olmuş hayatım umarım sonuç elde edersin :KK28: Bu ay eğer ben de hamile kalmamışsam ki zannediyorum olmadı önümüzdeki ay gün aşırı ilişki ve yumurta takip yapmayı planlıyorum.
Umarım canım hepimiz için öyle olsun inşallah. Bu ay biraz daha robot gibi değil de akışına bırakarak ama önemli günleri de es geçmeyerek deniyoruz. Ovulasyon testi kullanmamışsan eğer mutlaka takip öneririm çünkü bizim hesaplamamızla pek tutmuyor tarihler böyle kafa daha rahat. En azından olmuyorsa da denedim olmadı diyebiliyorsun

hayırlı olsun bebeğim topiğimiz :KK54: normalde adımı yazdırmayacaktım ama topic sahibi sen olduğun için koşa koşa geldimmmm :KK68: önceki topic gibi boool hamişli aylar diliyorum :anneadayı:

sat 3 eylül
bat 3 ekim
Sizce hamilemiyim rengli günüm bugün olmadım göğsümde ağrı var aşırı dercede

Eklentiler

• IMG_7885.jpeg
    IMG_7885.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_7879.jpeg
    IMG_7879.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_7878.jpeg
    IMG_7878.jpeg