💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bugün 44 gün oldu işin ilginci varolan adet belirtilerimde kayboldu sancım yok artık mesala arada sağ tarfata batma var sadece. Bide göğüs hassasiyetim devam ediyor. Yarın test mi alsam diye düşünüyorum. Keşke bim gebelik testi satsa. Kim gidecek eczaneye kadar yarin

Doktora gittiniz mi hiç

İnşallah bu uğurda bekleyen, umut eden her anne adayı bebeğine en kısa zamanda hayırlısıyla kavuşur. Ben bir buçuk sene bekledim pozitifi görmek için. Şimdi bulutların üstünde gibiyim.
Cooookkk amaaa coookk sevindimmm. Rabbim kucağına alıp kokusunu içine çekmeyi nasip etsin. Hayırlı bir evlat olsun inşallah

Doktora gittiniz mi hiç
Hayır. Benim gecikmelerim genetik o yüzden bu duruma alışığım. Bu ikinci gebeligim olacak olursa eğer. Birinci zor olmamıştı bir sorun gözükmüyor yani. Ama böyle gecikmelere alışık olunca gebeliği anlamıyorsunuz, normal bir kadın adetim gecikti kesin birşey var der mesala ben bunu söyleyemem beklemek zorundayım.

Anladım canım döngün bu şekilde demekki hayırlı zamanda nasip olsun erken gebelik testi denersiniz o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…