💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benim ki pembe kirmiziya yakindi ama camasirima az geldi sonra kesilmisti tabi yinede gitmistim doktora korkmustum çünkü yerlesme kanamasi oldugunu dusunmemistim ama seninki sildikçe geliyor diyorsun çok üzüldüm canım düşünme öyle bence imkanin varsa hemen bi git derim çünkü betan çok düşük degildi😔
Dundendir baya umutluydum. Hatta tekrar gebelik testi aldım yaptım belirgin çıkmıştı kırmızısı filan. Noldu anlamadım. Ben tutmadı sağlıklı. Nasip olmayacak demek ki. Gerçekten ugrasmayacam artık. Desteğin için çok sağol canım benim 😔

Dundendir baya umutluydum. Hatta tekrar gebelik testi aldım yaptım belirgin çıkmıştı kırmızısı filan. Noldu anlamadım. Ben tutmadı sağlıklı. Nasip olmayacak demek ki. Gerçekten ugrasmayacam artık. Desteğin için çok sağol canım benim 😔
Inşallah kesilir canım.rica ederim ne demek😞 inan çok üzüldüm suan inşallah yinede bebegin sağlıklıdır ve seninledir🤲😔

Birşey daha sorucam koyulaşmayı fark ettinmi peki üsttekiyle alttaki arasında. Alttaki sabah üstteki akşam
Ay ne demek pozitif ciksinda canimcim 😍 aynen o da belli oluyor hatta filtresiz halinde sadece aksamki testindeki biraz gorunuyordu canim. Bence sen bir gun daha bekleyemezsin sabah ilk idrarla yap bari 😅 mantiken hcg iki gunde iki katina cikiyorsa hadi en dusukten gidelim ilk hali 4 bile olsa en azindan bir gun sonra 6 olmasi lazim zaten erken testler 5 ve uzerini gosteriyormus o da belirginlestirir biraz daha varsa eger.

Ay ne demek pozitif ciksinda canimcim 😍 aynen o da belli oluyor hatta filtresiz halinde sadece aksamki testindeki biraz gorunuyordu canim. Bence sen bir gun daha bekleyemezsin sabah ilk idrarla yap bari 😅 mantiken hcg iki gunde iki katina cikiyorsa hadi en dusukten gidelim ilk hali 4 bile olsa en azindan bir gun sonra 6 olmasi lazim zaten erken testler 5 ve uzerini gosteriyormus o da belirginlestirir biraz daha varsa eger.
Aslında bu dediğini aklımdan geçirmedim değil çok mantıklı bu erken gebelik değil bide. Kendimi tutabilirsem yarın değil pazartesi sabah yapmak istiyorum çünkü böyle belli belirsiz olunca çok yıpranıyorum inşallah tutabilirim 🙏🥴

Amin inşallah. Göğüs hassasiyeti, karın ağrısı bir de akşamları erken uykumun gelmesi dışında hiç belirtim yoktu. Karın ağrısı göğüs hassasiyeti de regl öncesi olduğu gibiydi. O yüzden hamile olduğumu düşünmemiştim. 😅
Ya benim diğer aylardan farklı olarak yüzüme bi ateş basıyor cayır cayır akşamları acaba diyorum

Aslında bu dediğini aklımdan geçirmedim değil çok mantıklı bu erken gebelik değil bide. Kendimi tutabilirsem yarın değil pazartesi sabah yapmak istiyorum çünkü böyle belli belirsiz olunca çok yıpranıyorum inşallah tutabilirim 🙏🥴
Bence ilk idrarla elinde erken gebelik varsa yap 🤩 ama bekleyeyim dersen pazar bile yapsan cikar bence. Bende pesinden geliyorum bak bat 10 aralik

Canim benim bugün kanamam geldi biraz ya. Herhalde olmayvaak benim. Sen ne durumdasın 🤲🙄 çok canım sıkıldı inan ki...
Kanamanı ihmal etme canım acile git ve durumu anlat kadın doğum doktoru mutlaka vardır çoğu hastanede oluyor acil bölümünde orada sana küçük bir iğne yapıp kanamanı durdururlar bunu ihmal etme

Kızlar uygun fiyatlı innovita ovulasyon testi linki atarmısınız 🥰
İnnovita çok koyu çıkıyor ben çok güvenmiyorum dört aydır kullanıyorum aklımı aldı

Eklentiler

• IMG_7169.jpeg
    IMG_7169.jpeg
    119,8 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_7168.jpeg
    IMG_7168.jpeg
    125,2 KB · Görüntüleme: 52
Bence ilk idrarla elinde erken gebelik varsa yap 🤩 ama bekleyeyim dersen pazar bile yapsan cikar bence. Bende pesinden geliyorum bak bat 10 aralik
Candy7777 Candy7777 benim bat da 10 Aralık valla her sabah üç farklı markayla test yapıyorum 😂 bak sabahki kuruyunca daha da belirmiş

Eklentiler

• IMG_7198.jpeg
    IMG_7198.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_7176.jpeg
    IMG_7176.jpeg
    94,8 KB · Görüntüleme: 51
Kanamanı ihmal etme canım acile git ve durumu anlat kadın doğum doktoru mutlaka vardır çoğu hastanede oluyor acil bölümünde orada sana küçük bir iğne yapıp kanamanı durdururlar bunu ihmal etme
Daha çok yeniydi ki betam 40 çıkmıştı zaten. Öyle değerim de yüksek değildi. Bence onemsemezler 🙄 kimyasal oldu benim ki bence. Öyle üzgünüm ki. Ne zaman kız bebek için heveslensem.boyle oluyor . Benim için hayırlı değil belki de .. canim

Sabah akşam yapma bence kız biraz dur yarın sabah bi yap gün gün bakalım çünkü en başta çok yavaş artıyor ikiye katladığı için
Evet uçtum birden kendimi frenlemem lazım yarın yapmıycam pazartesi yapıcam senin dediğin gibi başta yavaş arttığı için ikilemde kalmak istemiyorum böyle çok yıpranıyorum var mı yok mu diye

Yokya bekliyim ben pazartesiyi erken gebeliğim yok maalese. Gel canım gel peşimden inşallah ikimizinde pozitifdir sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun😊

Daha çok yeniydi ki betam 40 çıkmıştı zaten. Öyle değerim de yüksek değildi. Bence onemsemezler 🙄 kimyasal oldu benim ki bence. Öyle üzgünüm ki. Ne zaman kız bebek için heveslensem.boyle oluyor . Benim için hayırlı değil belki de .. canim
Sen hamile olduğunu ve kanaman olduğunu söyle canım durumu anlat önemsemezler diye düşünme öyle birşey mi var onların görevi bu ve Allah'tan sağlıklı ve hayırlı evlat olmasını dile hep kız yada erkek diye düşünme şeker bir kızın olması çok güzel birşey ama hayırlısını dilemk lazım her zaman Allah'tan

Candy7777 Candy7777 benim bat da 10 Aralık valla her sabah üç farklı markayla test yapıyorum 😂 bak sabahki kuruyunca daha da belirmiş
Bana diyorsun ama sende duramıyorsun🤣 sen aynı anda uç tane test yapıyorsun ben gün içinde yapıyorum aynı şey 🤣. Canım seninkide gözüküyor inşallah koyulaşır yarın yapıcakmısın

X