💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Candy7777 Candy7777 benim bat da 10 Aralık valla her sabah üç farklı markayla test yapıyorum 😂 bak sabahki kuruyunca daha da belirmiş
Kuzum senin 8 gun kala cok erken olmasina ragmen bariz gorunuyor cizgi ya kan versene sen evet batlar ayni bizimde ben test yapmaya cesaret edemiyorum daha acikcasi yumurta catlama tarihini biliyomusun kac gun gecti

Daha çok yeniydi ki betam 40 çıkmıştı zaten. Öyle değerim de yüksek değildi. Bence onemsemezler 🙄 kimyasal oldu benim ki bence. Öyle üzgünüm ki. Ne zaman kız bebek için heveslensem.boyle oluyor . Benim için hayırlı değil belki de .. canim
Yaa canım elinde test varsa yapsana eğer sağlılıysa koyu çıkması lazım

Candy7777 Candy7777 benim bat da 10 Aralık valla her sabah üç farklı markayla test yapıyorum 😂 bak sabahki kuruyunca daha da belirmiş

Yaaa çizgi görünüyo sende de hayırlı olsun kuzum sağlıcakla artsın inşallah 🙏 hadi sabah akşamı anladım da üç farklı marka testten yapmak nedir yaaa 😂 rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 💕💕💕

Sen hamile olduğunu ve kanaman olduğunu söyle canım durumu anlat önemsemezler diye düşünme öyle birşey mi var onların görevi bu ve Allah'tan sağlıklı ve hayırlı evlat olmasını dile hep kız yada erkek diye düşünme şeker bir kızın olması çok güzel birşey ama hayırlısını dilemk lazım her zaman Allah'tan
Bende öyle düşünüyorum canım.. çok haklısın teşekkür ederim 😔🌺

Yokya bekliyim ben pazartesiyi erken gebeliğim yok maalese. Gel canım gel peşimden inşallah ikimizinde pozitifdir sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun😊
Tabi bekleyebilsen daha iyi canim ben cizgi gordugum icin sende erken yap demistim negatif olsa bekle derdim ben bat tarihinin 1 2 gun gecmesini beklemek istiyorum kimyasal gecirdigim icin daha once o yuzden.

Testim yok canım valla. Yarın devam eder mi bir bakacağım. Pazartesi sabah sağlık kabının de kan vercem hemen çıkar zaten. 🙄😔

Kanaman var bu bir belirti , bence hemen bi doktora git iğne verir ve kanaman durur , bebişin sana bi mesaj veriyo bence bekleme hemen git.. bak bende belirti bile yoktu ben evde dururken o beni bırakıp gitti.. sana bi mesaj var bence hemen acile git bekleme…hayırlsıyla bebişine kavuş inşallah 🙏

Tabi bekleyebilsen daha iyi canim ben cizgi gordugum icin sende erken yap demistim negatif olsa bekle derdim ben bat tarihinin 1 2 gun gecmesini beklemek istiyorum kimyasal gecirdigim icin daha once o yuzden.
En iyisini yapıyorsun canım keşke bende sabredebilsem ama yok illa acele edicem😂. Ya böyle garip bir his oluştu yarın yapmak istemiyorum yada bilmiyorum sabah bakarım artık

Daha çok yeniydi ki betam 40 çıkmıştı zaten. Öyle değerim de yüksek değildi. Bence onemsemezler 🙄 kimyasal oldu benim ki bence. Öyle üzgünüm ki. Ne zaman kız bebek için heveslensem.boyle oluyor . Benim için hayırlı değil belki de .. canim
Canım benim önemsemezler olur mu hiç. Ortada bir gebelik var Allah muhafaza kimyasal değildir inşallah dur bakalım ara ara kanama olabiliyormuş diye çok gördüm. Belki de öyle bir şeydir bir ilaç vs de yapılabilir bir acile gidip durumu anlat bence canım 🌺🌺🌺

Kanamalı olsa bile sağlıklı ilerleyen gebelikler olabiliyor. Umutlanmayın ama sakince bekleyin. Doktor kontrollerini de ihmal etmeyin.

E ozaman hastaneye neden gitmiyorsunuz bir de kırmızı , göz göre göre yapmayın lütfen gid

Canım benim önemsemezler olur mu hiç. Ortada bir gebelik var Allah muhafaza kimyasal değildir inşallah dur bakalım ara ara kanama olabiliyormuş diye çok gördüm. Belki de öyle bir şeydir bir ilaç vs de yapılabilir bir acile gidip durumu anlat bence canım 🌺🌺🌺
Tammam canım. Çok sağolun. Bir gideyim bakalım.

Kanamalı olsa bile sağlıklı ilerleyen gebelikler olabiliyor. Umutlanmayın ama sakince bekleyin. Doktor kontrollerini de ihmal etmeyin.
Din sabah çok hafif kahverengimsi bir leke geldi. Sonra hiç gelmedi. Bigun bır saat önce tuvalete gittim afedersiniz silince peçete geldi kırmızı kırmızı. 🙄 Adet kanaması gibi ... Pazartesi için tekrar kan verecektim böyle oldu...

Kimyasal gebeliğin nasıl olmusti canım değerin filan ?
Şoyle ki benim regl dongum hep 28 gundu hic degismezdi 5 ay once falan 40 gun boyunca olmadim testlerde negatifti 36. Gun kan verdim hcg 2 ye dusmus 40. Gun kan verdim 0.1 e dusmus siddetli kanama yasadim normalde 7 gun suren adetim 10 gun surdu ve cok sanciliydi canim. Sonrasinda da 33 gunde falan adet olmaya basladim bat tarihlerim sasirdi biraz

Gerçekten anlamıyorum , ben mi çok abartıyorum diyorum ama bilmiyorum.. Her ikisinde de ne belirti ne başka bişi, ufacık bi leke dahi yok , olmadı , bişey olsa zaten hastane kapısında yatarım asla duramam.. böyle nasıl duruluyor merak ediyorum… lütfen kızlar ufacık bi endişenizde dahi gidin durmayın , beklemeyin.. zaten paniktim daha da kötü oldum herşeyden iyice korkar oldum.. Rabbim kimseye yaşatmasın, hep güzel haberler alalım inşAllah..

Şoyle ki benim regl dongum hep 28 gundu hic degismezdi 5 ay once falan 40 gun boyunca olmadim testlerde negatifti 36. Gun kan verdim hcg 2 ye dusmus 40. Gun kan verdim 0.1 e dusmus siddetli kanama yasadim normalde 7 gun suren adetim 10 gun surdu ve cok sanciliydi canim. Sonrasinda da 33 gunde falan adet olmaya basladim bat tarihlerim sasirdi biraz
Benim dündü adetim. gebeliği de iki gün öncesinde öğrenmiştim zaten.

X