💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benim bugün 43. Günüm beklemedeyim. Test yapmadım , çünkü hissetmiyorum bu bir gecikme gibi geliyor bana bakalım. 50 güne kadar yolu var.

Kuzucum bence koyulaşma var yani görüyorum benn 🤩
Sabah ilk idrarla daha net çizgi göreceğiz inşallahh 🙏🏻🥰
Evet canım aşırı bir koyulaşma beklemiyordum zaten. Sabahki teste gözlerim şaşı oluyordu bakarken ama az önce yaptığımdakinde direk görebiliyorum gölgeyi. Umutluyum inşallah boşa değildir Allahım inşallah 🙏

Evet canım aşırı bir koyulaşma beklemiyordum zaten. Sabahki teste gözlerim şaşı oluyordu bakarken ama az önce yaptığımdakinde direk görebiliyorum gölgeyi. Umutluyum inşallah boşa değildir Allahım inşallah 🙏
İnşallah canımm Rabbim boşa çıkarmasın umutlarını, sağlıcakla bebişine kavuştursun 🙏🏻❤️

Candy7777 Candy7777 Kuzum attigin fotograf. Yaptigim filtre kendiliginden olmasi gereken yere cizik atmadiysa ikisinde de var kendin de bak 😊 ama net gormeden tabiki emin olamiyoruz

Eklentiler

• Screenshot_20231202_213836_Chrome.jpg
    Screenshot_20231202_213836_Chrome.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 40
Candy7777 Candy7777 Kuzum attigin fotograf. Yaptigim filtre kendiliginden olmasi gereken yere cizik atmadiysa ikisinde de var kendin de bak 😊 ama net gormeden tabiki emin olamiyoruz
Yaaa canım benim uğraşmışsın😇. Daha önce bu testten çok yaptım yani hiç bu şekilde olmadı yoksa filtreyle bile çıkmıyor. Evet canım bende net çif çizgi görmeden kendimi kaptırmamaya çalışıyorum olurda yanılırsam çok üzülmeyim diye ☺️

Canim benim bugün kanamam geldi biraz ya. Herhalde olmayvaak benim. Sen ne durumdasın 🤲🙄 çok canım sıkıldı inan ki...
Devam ediyormu hala betan falan iyiydi lekelenmen fazla oldu belkide canım.. benimde kızımda kirmiziya yakindi hatta biraz ağır kaldirmistim cokkorkmustum ama birşey olmadı doktor yerlesme kanamasidir dedi.

Devam ediyormu hala betan falan iyiydi lekelenmen fazla oldu belkide canım.. benimde kızımda kirmiziya yakindi hatta biraz ağır kaldirmistim cokkorkmustum ama birşey olmadı doktor yerlesme kanamasidir dedi.
Valla silince kırmızı geliyor. Çok canim sıkıldı. Pazartesi tekrar beta baktiracaktim...

Devam ediyorsa bi acile git canım bekleme p.tesiyi en azından bi problem varsa onlemi varsa alırlar onlemini hemen
Pazartesiyi bekleyecem. Neyi çok istesem bir sıkıntı oluyor. Canım benim. Ugrasmayacam valla. Silince geliyor baya. Leke gibi değil sizin ki leke şeklinde kırmızı miydi

Pazartesiyi bekleyecem. Neyi çok istesem bir sıkıntı oluyor. Canım benim. Ugrasmayacam valla. Silince geliyor baya. Leke gibi değil sizin ki leke şeklinde kırmızı miydi
Benim ki pembe kirmiziya yakindi ama camasirima az geldi sonra kesilmisti tabi yinede gitmistim doktora korkmustum çünkü yerlesme kanamasi oldugunu dusunmemistim ama seninki sildikçe geliyor diyorsun çok üzüldüm canım düşünme öyle bence imkanin varsa hemen bi git derim çünkü betan çok düşük degildi😔

X