💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Din sabah çok hafif kahverengimsi bir leke geldi. Sonra hiç gelmedi. Bigun bır saat önce tuvalete gittim afedersiniz silince peçete geldi kırmızı kırmızı. 🙄 Adet kanaması gibi ... Pazartesi için tekrar kan verecektim böyle oldu...
Benim arkadaşım yatak döşek kanamalar yaşadı da evladını kucağına aldı kimyasal diyip kestirip atlamayın bence hemen acile gidin Allah'ın izniyle birşey olmayacak 🤲🏻

Gerçekten anlamıyorum , ben mi çok abartıyorum diyorum ama bilmiyorum.. Her ikisinde de ne belirti ne başka bişi, ufacık bi leke dahi yok , olmadı , bişey olsa zaten hastane kapısında yatarım asla duramam.. böyle nasıl duruluyor merak ediyorum… lütfen kızlar ufacık bi endişenizde dahi gidin durmayın , beklemeyin.. zaten paniktim daha da kötü oldum herşeyden iyice korkar oldum.. Rabbim kimseye yaşatmasın, hep güzel haberler alalım inşAllah..
Canım doktorlar öyle umursamıyor ki. Gidiyon daha kotu olup geliyon. İnsanı başından atar gibi hareketler . Ne bilim azarlar gibi konuşmalar. Can sıkıntısı iyice.

Canım doktorlar öyle umursamıyor ki. Gidiyon daha kotu olup geliyon. İnsanı başından atar gibi hareketler . Ne bilim azarlar gibi konuşmalar. Can sıkıntısı iyice.
Özele git canım , acil durumda.. devlet akıl işi değil bebek karnımda ölü kalbi atıyo diyip eve gönderdi , ben özele gittim ardından ne atması dedi.. gerçekten insanların duygularıyla oynayanları Allah’a havale ediyorum….

Benim dündü adetim. gebeliği de iki gün öncesinde öğrenmiştim zaten.
Canim kanaman varsa acile git sen arkadaslarin dedigi gibi belki serum vs birsey takarlar en kotu acilde kan verirsin 1 saate cikiyor sonucu belki olabilir normal diyecekler icin rahat edecek boyle hamile hamile telas yapmaktansa uzme kendini bos yere. ❤️

En iyisini yapıyorsun canım keşke bende sabredebilsem ama yok illa acele edicem😂. Ya böyle garip bir his oluştu yarın yapmak istemiyorum yada bilmiyorum sabah bakarım artık
Seni o kadar iyi anliyorum ki ama sabah ki psikolojine gore hareket et o zaman icinden ne gelirse aman varsa var zaten kuzum dunyanin sonu degil ya yapsam mi yapmasam mi diye daraltma kendini💕

Bana diyorsun ama sende duramıyorsun🤣 sen aynı anda uç tane test yapıyorsun ben gün içinde yapıyorum aynı şey 🤣. Canım seninkide gözüküyor inşallah koyulaşır yarın yapıcakmısın
Evet farklı markalar aldım çünkü ben çok sahte pozitif gördüm güvenim kalmadı hepsini aynı çişle yapıyorum ki kandırılmayalım

Kuzum senin 8 gun kala cok erken olmasina ragmen bariz gorunuyor cizgi ya kan versene sen evet batlar ayni bizimde ben test yapmaya cesaret edemiyorum daha acikcasi yumurta catlama tarihini biliyomusun kac gun gecti
Yumurtlama 23
Çatlama 24
Jel kullandım bu ay 🫶🏻
Benim döngü çok uzun 🥲
Ya son günlerde özellikle akşam yüzümü bi yanma alıyor domates gibi
Ayaklarım da donuyor ben mi abartıyorum diyorum ama kocam bile farketti n’oluyo sana diye… yok kan vermem hemen. Çok öyle kan verdim boşuna kandırıldım bu testler tarafından 😿 üç farklı marka ile aynı anda yapıyorum sabahları emin olmak için biraz belirsin anında görünsün o zaman veririm dedim 🥹 inşallah vardır bebeklerimiz

Yaaa çizgi görünüyo sende de hayırlı olsun kuzum sağlıcakla artsın inşallah 🙏 hadi sabah akşamı anladım da üç farklı marka testten yapmak nedir yaaa 😂 rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 💕💕💕
Ay ağzın bal yesin 🥰🥰 daha belli değil ki belki test bozuktur.. daha belirginleriyle karşılaştım beta sıfır çıktı o yüzden üç farklı marka yapıyorum ki hani biri yanlış verirse diğerleri vermez diye 😂 bak sana bi tane sahte pozitif atayım bunları hep biriktirdim atamadım da manyak gibi

Eklentiler

• IMG_7215.jpeg
    IMG_7215.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_7214.jpeg
    IMG_7214.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 50
Ay ağzın bal yesin 🥰🥰 daha belli değil ki belki test bozuktur.. daha belirginleriyle karşılaştım beta sıfır çıktı o yüzden üç farklı marka yapıyorum ki hani biri yanlış verirse diğerleri vermez diye 😂 bak sana bi tane sahte pozitif atayım bunları hep biriktirdim atamadım da manyak gibi

İnşallah hamilesindir kuzum innşalaaahhh 🙏🙏🙏 canı gönülden söylüyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏 Bat a kaç gün var :) lütfen çok ta stres yapma inşallah güzel sonucunu alacaksın 🙏🥹

Yumurtlama 23
Çatlama 24
Jel kullandım bu ay 🫶🏻
Benim döngü çok uzun 🥲
Ya son günlerde özellikle akşam yüzümü bi yanma alıyor domates gibi
Ayaklarım da donuyor ben mi abartıyorum diyorum ama kocam bile farketti n’oluyo sana diye… yok kan vermem hemen. Çok öyle kan verdim boşuna kandırıldım bu testler tarafından 😿 üç farklı marka ile aynı anda yapıyorum sabahları emin olmak için biraz belirsin anında görünsün o zaman veririm dedim 🥹 inşallah vardır bebeklerimiz
Insallah canim. ❤️ Benimde dongu uzun iste 33 gunu buluyor bazen. Senin 24 u catladiysa bat 7 aralik olmasi gerekmez mi. Testlere guven olmuyor bazen o konuda haklisin. Bende biraz gogus hassasiyeti disinda bir nane yok. Yuzunun yanmasi hormonlardandir insallah vucut isisi biraz yukselirmisya hcg artarken. Ama ben ne psikolojik belirtiler yasadim ona da pek guvenim yok o yuzden.

İnşallah hamilesindir kuzum innşalaaahhh 🙏🙏🙏 canı gönülden söylüyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏 Bat a kaç gün var :) lütfen çok ta stres yapma inşallah güzel sonucunu alacaksın 🙏🥹
Hiç stresim yok sadece heyecan benim. İlk zamanlar stresliydim neden olmuyor diye ama şimdi diyorum Allahım şimdi vermiyorsa bir bildiği vardır elimden geleni yapayım verirse rabbim verir. İnşallah isteyen herkesin hayırlı sağlıklı evlatları olsun 🫶🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 bata bir hafta var yumurtlamadan 9 gün geçti

Ama yuh ya boyleyken negatifmiymis. Hayir ben burda kizlarla konusmasam yazilanlari okumasam da testte boyle ciksa yedi duvele duyururum heralde hamileyim diye olana bak. Ustelik kaset test.

Hiç stresim yok sadece heyecan benim. İlk zamanlar stresliydim neden olmuyor diye ama şimdi diyorum Allahım şimdi vermiyorsa bir bildiği vardır elimden geleni yapayım verirse rabbim verir. İnşallah isteyen herkesin hayırlı sağlıklı evlatları olsun 🫶🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 bata bir hafta var yumurtlamadan 9 gün geçti

Oyyy inşallah rabbim hakkında hayırlısını versin az almış 💕💕💕

Insallah canim. ❤️ Benimde dongu uzun iste 33 gunu buluyor bazen. Senin 24 u catladiysa bat 7 aralik olmasi gerekmez mi. Testlere guven olmuyor bazen o konuda haklisin. Bende biraz gogus hassasiyeti disinda bir nane yok. Yuzunun yanmasi hormonlardandir insallah vucut isisi biraz yukselirmisya hcg artarken. Ama ben ne psikolojik belirtiler yasadim ona da pek guvenim yok o yuzden.
Ben belirti olduğunu bilmiyordum ki böyle inatla kızarmaya devam edince acaba dedim belirti olabilir mi. Yumurtlamadan iki gün sonra ağrılarım başladı batma falan sonra bi azaldı iki gündür az. Ateş takibinde bu sabah yükseldi biraz. Sadece belim ağrıdı bugün akşam. Sabah da azcık kasık ağrısı yumurtalık batması gibi bişi vardı ama işte onları belirti sayamam sadece bu yeni bişi benim için yüz yanması. Belli mi bilmiyorum ama böyle domates gibi oluyor batıyo sanki

Eklentiler

• IMG_7216.jpeg
    IMG_7216.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 86
X