💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bugün testlerim dağıtıma çıkmış. Gün içinde yapsam acaba sağlıklı sonuç alır mıyım ? Bata 2 gün kaldı. Ama umudum yok çünkü adet belirtileri başladı.

Kızlar ben ovü testi yapıcam ama genelde hep saat 1-2 arası yapıyorum. Bugün kalktım ilk idrarım geçti tekrar geldiğinde yapamaz mıyım aynı saati mi bekliyim sıkılıyorum beklerken görüp rahatlamak istiyorum bugün

Kalktığımdan beri su da içmiyorum

Yapabilirsin. Ovülasyon da ilk idrar önemli değil

Sıvı alımını kestiysen olabılır kuzum neden olmasın

Bugün testlerim dağıtıma çıkmış. Gün içinde yapsam acaba sağlıklı sonuç alır mıyım ? Bata 2 gün kaldı. Ama umudum yok çünkü adet belirtileri başladı.
Bence çıkar ama idrarını iyi topla erken gebeliklerde gün içinde bakılınca bile çıkıyor heleki iki gün kalmış adete dene bence

Kızlar ateş böyle. Acaba ikinci yumurta mı var yine. Çünkü tekrar yumurtlama akıntısı gördüm sabah @melegim can melisaa93
Olabilir canım çok takviye kullandın 2. Yumurta da büyümüştür En fazla 2 gün ara vererek daha uzun süre değerlendir bence ne olur olmaz3. Bir yumurta bile çıkabilir ilerleyen günlerde

Ben böyle yaşlı teyzelerin tecrübelerine inanıp güveniyorum canım. Rahimin dönmesi ya da ters olması olaylarını daha önce duymuştum. Sanırım daha çok elle muayene yapan böyle tecrübeli eski insanların anladığı bişey. Çünkü biri demiştiki doktorlar aletlerle bir yere kadar bilgi verirler ellerindeki imkanlar öyle ama eski insanlar herşeyi elle yaptıkları için daha tecrübeli oluyolarmış. Bir tanıdığımızda yıllar evvel 7'8 sene denemeden sonra bahsettiğin tarzda bi kadına gitmiş ve gebe kalmış. Şifayı veren Allah elbette ama ona aracılık eden vesile olan şey bazen doktor oluyor bazen de tecrübeli bi teyze.. her yol mübah bebek için. İnşallah sende bu vesileyle bebeğine kavuşursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…