💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çiçeğim ben yapamadım daha, erken gebelik testim ptt ile dağıtıma çıkmış ama söz konusu ptt olunca 😁 kaset testlerde de zaten şimdi çıkmaz 5 gün var daha bat a. Moralimi bozmak istemedim ya ..e sende belirti vs yok mu ne zaman test yapcan
Kasıklarım çok batıyor ve bitmek bilmeyen bel ağrım var göğüslerim aşırı sızlıyo. Yani bildiğimiz klasik adet belirtileri😂
Eğer ki kan sulandırıcı kullanma işim olmasaydı hiç yapmaz adet günümü beklerdim.
Pazartesi yapıcam inşAllah🌸

Kasıklarım çok batıyor ve bitmek bilmeyen bel ağrım var göğüslerim aşırı sızlıyo. Yani bildiğimiz klasik adet belirtileri😂
Eğer ki kan sulandırıcı kullanma işim olmasaydı hiç yapmaz adet günümü beklerdim.
Pazartesi yapıcam inşAllah🌸
Hadi hayırlısı bende gecikecek mi diye bekleme taraftariyimm

Kızlar 10 eylülde adetim bitti 14 eylülde ovülasyon testine başladım 15 eylülde koyu çizgi çıktı bu kadar çabuk yumurtlama olabilir mi testi atıyorum bakarmısınız
Adetinizin bitişi değil ilk gününden saymak gerekiyor. Yani örneğin adet 4gün sürüyorsa ilk günü 6 eylül diyelim 9. Gün pik yapması gayet normal.

İyiz canım sen ne yapiyon kaç günun kaldı bende bugün hafif hafif belirti var bakalım adet mi gebelik mi her ay belirti yaşadığım için üstüne durmamaya özen gösteriyorum ama olmuyor galiba bir umittir diye kaç günun kaldı canım
9 günüm kaldı kuzum ya senı. Kaç gün var vallahı günler yaklaştıkça stres sarıyo🥰

X