💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bugün testlerim dağıtıma çıkmış. Gün içinde yapsam acaba sağlıklı sonuç alır mıyım ? Bata 2 gün kaldı. Ama umudum yok çünkü adet belirtileri başladı. 🙁

Kızlar ben ovü testi yapıcam ama genelde hep saat 1-2 arası yapıyorum. Bugün kalktım ilk idrarım geçti tekrar geldiğinde yapamaz mıyım aynı saati mi bekliyim sıkılıyorum beklerken görüp rahatlamak istiyorum bugün 😅

Kızlar ben ovü testi yapıcam ama genelde hep saat 1-2 arası yapıyorum. Bugün kalktım ilk idrarım geçti tekrar geldiğinde yapamaz mıyım aynı saati mi bekliyim sıkılıyorum beklerken görüp rahatlamak istiyorum bugün 😅
Kalktığımdan beri su da içmiyorum 😅

Yapabilirsin. Ovülasyon da ilk idrar önemli değil

Sıvı alımını kestiysen olabılır kuzum neden olmasın

Bugün testlerim dağıtıma çıkmış. Gün içinde yapsam acaba sağlıklı sonuç alır mıyım ? Bata 2 gün kaldı. Ama umudum yok çünkü adet belirtileri başladı. 🙁
Bence çıkar ama idrarını iyi topla erken gebeliklerde gün içinde bakılınca bile çıkıyor heleki iki gün kalmış adete dene bence

Kızlar ateş böyle. Acaba ikinci yumurta mı var yine. Çünkü tekrar yumurtlama akıntısı gördüm sabah @melegim can melisaa93 melisaa93
Olabilir canım çok takviye kullandın 2. Yumurta da büyümüştür ☺️ En fazla 2 gün ara vererek daha uzun süre değerlendir bence ne olur olmaz☺️3. Bir yumurta bile çıkabilir ilerleyen günlerde

Kızlar dün burda bizim yaşlı Bi teyze vardı ona gittim eski yöntemler doğuda meşhurdur.göbek kaldırdı bide alttan baktı.rahmin ucu hafif ters dedi çocuk olsa da tutmaz.Gerçekten haziran ayında beta 600 é kadar çıkıp azalmaya başladı Bende polikistik over da var sol yumurtalık pko görünümde sağ normal demişti doktorum.dün teyze sol tarafın dolu dedi diğer tarafına göre sıkıntılı dedi şok oldum.Gerçekten epey tecrübeli bi teyze..kuzenlerim bu teyzeye gidip gebe kaldılar inşallah darısı bana.Bu arada göbeğim düşmemişti ama ben yine kaldırdım ağrısız işlem..Rahmin ucunun ters olması ile ilgili de pekmez ve unu hafifi muhallebi kıvamına getirir 3 gün karnına sür dedi sonra yanıma gel düzeltecem inşallah dedi.Belki yıllarca sebebsiz yere düşük yaşadıysaız sebebi budur tabi genetik vs diğer testler de temiz çıktıysa
Ben böyle yaşlı teyzelerin tecrübelerine inanıp güveniyorum canım. Rahimin dönmesi ya da ters olması olaylarını daha önce duymuştum. Sanırım daha çok elle muayene yapan böyle tecrübeli eski insanların anladığı bişey. Çünkü biri demiştiki doktorlar aletlerle bir yere kadar bilgi verirler ellerindeki imkanlar öyle ama eski insanlar herşeyi elle yaptıkları için daha tecrübeli oluyolarmış. Bir tanıdığımızda yıllar evvel 7'8 sene denemeden sonra bahsettiğin tarzda bi kadına gitmiş ve gebe kalmış. Şifayı veren Allah elbette ama ona aracılık eden vesile olan şey bazen doktor oluyor bazen de tecrübeli bi teyze.. her yol mübah bebek için. İnşallah sende bu vesileyle bebeğine kavuşursun canım 🌺💞

X