💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

🥰🥰 ya hadi hayırlısıı çok umutluyum bu aydan, senden de gelecek 🤰🏻 inanıyorum 😍😍 günler de geçmiyor ki öğrenelim bri an öncee
Vallahi geçmiyo işte bende ekendimi balığa verdim 🤣🤣ay bide dün başımıza belada alıyoduk biz 5 kişi gidiyoruz balık yerınde ufak takışma oldu sonra uzaktaydı bunlar yakınımıza geldi adamın cebinde bıçak var ben gördüm diğer abi bela çıkcak gidelim dedi toplandık gidiyoruz ıssız bı yoldan yarım saat yürüyoruz arabaya ulaşmak için arkamızdan koştu resmen adam polisi falan aradık kalp krizi geçiriyordum az kalsın 😖😖😖

Vallahi geçmiyo işte bende ekendimi balığa verdim 🤣🤣ay bide dün başımıza belada alıyoduk biz 5 kişi gidiyoruz balık yerınde ufak takışma oldu sonra uzaktaydı bunlar yakınımıza geldi adamın cebinde bıçak var ben gördüm diğer abi bela çıkcak gidelim dedi toplandık gidiyoruz ıssız bı yoldan yarım saat yürüyoruz arabaya ulaşmak için arkamızdan koştu resmen adam polisi falan aradık kalp krizi geçiriyordum az kalsın 😖😖😖
Allah korusun, herkesin kafası toz duman nerden ne ekşın çıkacak hiç bilemiyorsun artık. Bu ara gitme çıkma evde kalmaya çalış uzaklaşmadan belirtilerin beni umutlandırıyor 🤩

Ayy Allah korusun yaa nasıl korkmuşundur kıyamam 😔 onunla geçmiş olsun canım çok şükür ki bir sıkıntı olmamış 🙏🏻😔

Ayy Allah korusun yaa nasıl korkmuşundur kıyamam 😔 onunla geçmiş olsun canım çok şükür ki bir sıkıntı olmamış 🙏🏻😔
Aaa bide dün eşim ben uyuyamıcam mı bı dedi ben otur bı ağla bı ağla sanatsın hakaret etmiş gibi 🤣🤣🤣sonra neden ağlıyorum diye bıdaha ağladım 🤣🤣🤣

Çiçeğim ben yapamadım daha, erken gebelik testim ptt ile dağıtıma çıkmış ama söz konusu ptt olunca 😁 kaset testlerde de zaten şimdi çıkmaz 5 gün var daha bat a. Moralimi bozmak istemedim ya ..e sende belirti vs yok mu ne zaman test yapcan
Benimde ayni 1 tane kaset testim var, bekliycem inşallah gelmez kırmızılar ama bu ay pek umudum yok güzel değerlendiremedik hayırlısı 🥰

X