💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benimde 7 günüm kaldı biraz relax olun tavsiyem stres de geciktiriyor

Sperm testleri için 12 ay düzenli ilişki şartıyla gebelik hala oluşmadıysa öyle alınıyor kuzum

Senin tarihlerin benimle aynı sat 8
23 yumurtlama benim 24 çatlama bakalım inşallah tutar da bizler gibi beklemezsin
Daha erken 7. Gün bugün 10-11. Günde çıkabiliyor bazen 14. Günde çıkıyor umudunu kesme

Eşinizin sperm testi vermesi gerekir. Onun da sonucu temiz gelirse sebepsiz kısırlık teşhisi konuluyor biraz akışına bırakmak lazım. Yaptırdığınız testlerde d vitamini falan var mı eksikliği de gebeliğe engel bilginiz olsun

Benimde 7 günüm kaldı biraz relax olun tavsiyem stres de geciktiriyor
Yok çok haklısınız ilk denemenin sabırsızlığı var üstümde umarım bir sonraki deneme olmaksızın hayırlı haberler alırım
Senin tarihlerin benimle aynı sat 8
23 yumurtlama benim 24 çatlama bakalım inşallah tutar da bizler gibi beklemezsin
Daha erken 7. Gün bugün 10-11. Günde çıkabiliyor bazen 14. Günde çıkıyor umudunu kesme
O zaman dilerim ki bu ay aynı gün hayırlı haberlerimizi almak nasip olur bize. Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Benim de çok ağrılı geçti ilk defa böyle çok ağrılı oldu yumurtlama sonrası o yüzden bata 5 gün kala erken gebelik testi yaptım hemen 3 farklı markadan sonrası güzel haberi aldım inşallah senin de öyledir

Ben de tam tersi ağrım oluyor diye ille de Regle bağladım inşallah bana da şu cümleleri kurmak nasip olur

Doğru olabilir bizim sebepsiz 1.5 sene olmadı 2 ay önce dahiliyeye gitmiştim hem demir hem d vitaminim cok düşükmüş ilaç kullandım hala da devam ediyorum bu ay nasip oldu

Ay inşallah testleri depoladım valla aylardır yaptığım testin sayısı belli değil hatta bi dönem sürekli silik çıkıyordu bana bozuk test denk gelir şansım öyle o yüzden bir ton test aldım aynı anda yapacağım hepsini. Bu ay öyle rüyalar gördüm ki çok ümitliyim. Bu ay adet olursam ocakta kesin güzel haber gelecek gibi hissediyorum. Bi rüyami anlatayım da iyi mi siz söyleyin.

RÜYAMDA 7iz bebeğe gebeydim. Hepsini normal doğumla doğurdum son bebeği kucağıma aldığımda kakam geliyor afedersiniz tuvalete girip çıktığımda bebekler kundaklanmış yuvarlak hasır sepette uyuyorlar cinsiyetlerini bilmiyorum ama 7 bebekte tosun gibi sağlıklı anneme uyandıralım sevelim diyorum. Sonra ilerliyorum bir yuvarlak hasır sepet daha var onun içinde de 7 tane irili ufaklı kaplumbağa var onları seviyordum. Bunlar da yediz ama irili ufaklı benim bebekler nasıl bu kadar sağlıklı diye düşünüyorum sonra uyandım.

Bu rüyadan 10 gün kadar sonra bir rüya daha gördüm
Bu sefer ikiz hamileyim ama bi bebeğe hamileyken 4 ay sonra yine hamile kalmışım. İlk bebek 9 aylık olunca sancım başlıyor doğuma gidiyorum ilkini sancılarla doğurduktan sonra diğerini doğurmak istemiyorum diyorum sancım yok suyum geldi gördüm bu bebek daha çok küçük doğurursam ölür diyorum zorla doğurtuyorlar bebeğin boynuna kordon dolanmış ölmüş. Kordonu elimle çözüyorum ve ölmüş diyorum bu öldü diğeri ölmesin diye kucağıma alıp o ilk doğan bebeği emzirdim sütü gördüm bembeyaz bebek emerken uyandım

Ben de öyle stoklamıştım eve en net miratech erken genelik testinde gördüm tavsiye ederim
Allah hayrlara cıkarsın rüyanı müjdeli haberdir inşallah
Ben de hamile oldugumu ve erkek oldugunu öğreniyordum rüyamda bu ay hamile olcam sanırım demiştim erkek olduğunu düşünüyorum artık

Ben de bu ay o ay gibi hissediyorum bi de bu ay çok alakasız kişiler hamile misin diye sordu hatta annem bile hiç demezdi üzülürüm diye geçen hamile misin yoksa dedi daha yeni yumurtlamaya başlamıştım. Sancılar oldukça ümitleniyorum ama inşallah hayırlısıyla verir rabbim de Umutlarım boşa çıkmaz senin kaçıncı gün çıktı kaç değerle öğrendin

Rica ederim balım ama sen bu kadar stres olursan iyi olmaz ki stres en büyük etken bizim için bak en ilk konuşmamızı hatırlıyorum seninle onun dahada çok üstüne stres olmuşsun
Çok haklısın akışına bırakmaya çalışıcamm. Teşekkür ederim cvpladığın için.. O kadar içten ve samimisin ki. Burada herkes bi ümit cevap arıyor bazı şeylere. Sende sabırla herkese yazıyorsun dilerim ki herşey gönlünce olsun

Ben bata 5 gün kala evde test yaptım aşırı silikti umutlanmadım her gün tekrarladım koyuluğu arttı bata 2 gün kala test verdim 174 çıktı bugün gecikmenin 2. Günü 725 çıktı canım daha cok başlardayız inşallah sağlıklı kolay ve hayırlı bir süreç sürdürmek nasip olur herkes için

Yumurtlama sonrası kaçıncı gün oluyordu 5 gün kala ? Ay maşallah maşallah güzellikle ilerler inşallah

Yaaa kıyamam allahım kalbine göre hayırlı haberler vermeni nasip etsin inşallah ❤❤

Doğru olabilir bizim sebepsiz 1.5 sene olmadı 2 ay önce dahiliyeye gitmiştim hem demir hem d vitaminim cok düşükmüş ilaç kullandım hala da devam ediyorum bu ay nasip oldu
Nasip oldu kısmını anlayamadım hamile misiniz ben değildiniz diye yardımcı olmak için açıklamıştım , allahım sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤

Bende aynı sizin gibi oldum. Testim pozitif çıktı. Kan sonucum da bugün çıkacak nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…