💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben bata 5 gün kala evde test yaptım aşırı silikti umutlanmadım her gün tekrarladım koyuluğu arttı bata 2 gün kala test verdim 174 çıktı bugün gecikmenin 2. Günü 725 çıktı canım daha cok başlardayız inşallah sağlıklı kolay ve hayırlı bir süreç sürdürmek nasip olur 🌸 herkes için 🌸
Ayyyyy gerçekten o kadar mutlu oldummnn ki.... 🥰🥰🥰🥰 Sağlıcakla geçir bebisinle bu süreci . Canım benim 🤲

Kızlar nolur bakın elim ayağım titriyor bat pazar günü normalde dün çok kaşığım ağrıyınca bi bakayım ihtimali eleyeyim dedim 1.de gölge görünce hemen 2.yi yaptım
IMG_9434.jpeg

Kızlar nolur bakın elim ayağım titriyor bat pazar günü normalde dün çok kaşığım ağrıyınca bi bakayım ihtimali eleyeyim dedim 1.de gölge görünce hemen 2.yi yaptım Eki Görüntüle 3344141
Aaayy hadi gözün aydın elin ayağın sevinctten titresin. Benim de aynı şekilde böyle çıktı dün kav vermiştim bugün çıkacak 🥰🥰 çok sevindim. Rabbimize hamdolsun 🤲 canimmmmm🤌

Aaayy hadi gözün aydın elin ayağın sevinctten titresin. Benim de aynı şekilde böyle çıktı dün kav vermiştim bugün çıkacak 🥰🥰 çok sevindim. Rabbimize hamdolsun 🤲 canimmmmm🤌
Kuzummmm seninde gözün aydın Allahım nasıl mutluyum anlatamam Rabbim bu sefer benimde herkesinde inşallah sonunu sağlıkla güzellikle getirsin🙏🏻 bende bugün gidicem hemen kan vermeye pıhtılaşma var bende bide çünkü sanırım iğne kullanmam lazım

Kuzummmm seninde gözün aydın Allahım nasıl mutluyum anlatamam Rabbim bu sefer benimde herkesinde inşallah sonunu sağlıkla güzellikle getirsin🙏🏻 bende bugün gidicem hemen kan vermeye pıhtılaşma var bende bide çünkü sanırım iğne kullanmam lazım
Sen o zaman vakit kaybetmeden özele git kadın doğuma canım. Sadece kan vermek için bekleme. Doktor sana bir yol gösterir. Dediğin şey riskli bir durum. İnşallah hiç sorun yaşamadan bebeğine kucağına alırsın. 🥰🤲

Eklentiler

• IMG-20231130-WA0003.jpeg
    IMG-20231130-WA0003.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 36
Sen o zaman vakit kaybetmeden özele git kadın doğuma canım. Sadece kan vermek için bekleme. Doktor sana bir yol gösterir. Dediğin şey riskli bir durum. İnşallah hiç sorun yaşamadan bebeğine kucağına alırsın. 🥰🤲
Aminnnn aminnnn canım sende haberdar et lütfen Allahım sorunsuz ilerlemesini nasip etsin inşallah 🤍

kızlar adette ilk gelen akıntı gibi zamanı ilk gün mü sayıyoruz eğer öyleyse 4. günü hormon testi veriyor olacağım, doğru sonuç çıkarmı ki . 2. yada 3. günü yaptırın diyorlar ya

X