💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

evet. normal test ile yapmıştım onda çıkmayınca dedim bir de erken gebelik testi alayım ama yok onda da tertemiz negatif. bat 3 aralık
Bekle bekle canım arkadasim ben de 5 gün kala erken gebelik yaptım en iyisini ben de de negatifti. İki gün kala yaptım normal kaset test pozitif gözüktü

İnşallah canım bu şekilde ilerler sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor hayat
Ben de iş güç uğraşıyorum yeni bir iş koluna daha başlamaya çalışıyorum bakalım nasip olacak mı Bu yoğunluğun içine de bir bebiş sürprizi gelirse müko olur benim için yılbaşından sonra hsg çektircem eşim de sperm testi yaptıracak. Ona göre hareket ederiz artık

Aay hadi inşallah dilediğin gibi olur işlerin genelde böyle beklenmedik anlarda olur ya inşallah o güzel haberi alırız en yakın zamanda aay hadi inşallah yılbaşına gelmeden mutlu haber gelir çok iyi yapmışsiniz en azından sonuçlara göre bir yol haritası çizersiniz

Dr purufer gebelik testlerini öneririm doğru ne güzel sonuç veriyor.

Duamdasın hep inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyorum

Amiiin inşAllah yılbaşına kalmadan bir sürpriz olur Aynen en azından kafam rahat olur tıkanıklık var mı yok mu bilemiyorum şu anda

Kızlar 12 aralıkta kadın doğuma randevu aldım yumurtlamış olucam o zamana muayene olmakta bir sorun yok dimi? bide geçen ay kimyasal gebeliğin sebebini soracağım bide hangi değerlerime baktırmam lazım 1 amh baktırıcam diğer önemli olanlarıda yazar mısınız

Benim bat bugündü bekletmeden geldi regl sağ olsun dört gündür kaşık ağrısı çekiyordum dört aydır her türlü belirtiyi tek tek yaşadım hayırlısı olsun diyorum ve Aralık ayını bekliyorum
Dört aydır aktif olarak deniyoruz yumurtlamam düzenli oluyor kadın doğum bir sıkıntı yok dedi aile hekimi hormon baktı bi sıkıntı yok dedi ne zaman endişelenmeliyim acaba ya da eşim ne zaman teste gitmeli

sen ne zaman gidiyorsan eşin de o zaman gidip baktırmalı. Biz de 1.5 sene denedik sağlık sorunumuz da yoktu ama bu ay nasip oldu zaman gerekiyor bazen

Hanımlar merhaba bi şey soracağım.

Ben geçtiğimiz sefer ovülasyonla takip ettiğimde 14.günde yumurtladım tam takvimin gösterdiği gibi. Bu ay tekrarlamadım ama 13.günde bi baktım tam o denediğim ay 13.günde çıktığı gibi hafif koyu çıktı yine 14.gün yumurtladım bence o yüzden o da geçtiğimiz salı.

Bugün sildiğimde kanlı bi akıntı geldi. Yani kıpkırmızı değil ama içerisinde görünüyor yani. Şimdi duşa girerken fark ettim külodum da baya lekelenmiş ama öyle az değil kocaman bi yuvarlak var.

Yumurtlama çatlama kanaması olabiliyormuş sanırım ondan mı oldu acaba? Yumurtlama salıysa bugün perşembe işte 2 gün

Yumurtlama kanamasi tam catlama gunu olmuyor bazen 1 2 gun oncesinde yada sonrasinda olabiliyor kanama

Sanırım dün başladı hafif hafif ama bugün bahsettiğim şekilde iç çamaşıra geçecek kadar gördüm, yarın bakayım devam edecek mi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…