💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

burda çok tatlı bir çizgi görüyorum:)
nu arada benim de bat 3 aralık bu sabah test yaptım tertemiz bir negatif çıktı ama halen umudumu kesmedim adet gününe kadar olacak olan olur nasip
Yaaaa . Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için. Bende adetime 5 gün kala erken gebelik yaptım hiç birşey çıkmamıştı. Dün 2 gün kala bir alio yapmak istedim. 3-4 dakika içinde çıktı belirginlesti. Birini akşam birini sabah yaptım. Olmasaydı hiç çıkmazdı herhalde diyorum. Kan verdim sabah bakalım ne cikacak

Kuzum benim kimyasalda silikte olsa vardı normalde çıkmıyor inan inşallah pozitifsindir

Henüz daha adetime 7 gün var ama dayanamadım en azından bir erken gebelik yapayım dedim. Maşallah bir test ancak bu kadar negatif olurdu... İnceden adet dönemi ağrılarım da geldi gibi galiba bu ay o ay değil

2 gun daha bekle oyle yap bir de bakalim canim 7 gun cok erken kac gun gecti ki catlamanin ustunden

2 gun daha bekle oyle yap bir de bakalim canim 7 gun cok erken kac gun gecti ki catlamanin ustunden
Çatlama, yumurtlama vs takip etmedim. Son reglim 9 yahut 8 iydi ancak 8 diye hatırlıyorum. Eşimle deneme kararı aldık ve ayın 22-24 ve 25'inde denedik. İlk deneme olduğundan açıkçası nedir ne değildir onu da çok bilemedim, şansıma tam gününde adet olduğumdan tahminen ya yumurtlama döneminde ya da yakın bir dönemi değerlendirdim diye düşünüyorum. Bakalım bu test miratech'ti ayın 2 si gibi bir de predictor ile deneyeceğim. O da negatif olursa regl gecikmesini beklerim diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

Kızlar gittim eczaneden erken gebelik testi aldım. adetime de 2 gün kalmıştı ama onda bile negatif çıktıysa halen umudum var mıdır sizce. olsa onda çıkardı diyorum.

Selam hanımlar. Iğneden sonra 13. gündeyim. Yarın da adet olmasam cumartesi pazar günü artık test yaparım. Belirtim var mı yok mu bilmiyorum. Göğüs hassasiyeti var, alt karında zaman zaman ağrı var ama bunlar her ay olan şeyler. O yüzden pek farklı bir şey olmadığı için ümitli değilim. Haftasonu umarım buraya pozitif testleri atarım. Neşemizi buluruz. Sizler naptınız? Özellikle Yumurta takibi yaptıranlar beni etiketlesin lütfen. Deneyimlerinizi merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…